Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2015, 06:33

Nowy Minecraft wchodzi do gry. Top 10 Steam (4 - 10 października)

Jeszcze nie na pierwszym ani drugim czy trzecim miejscu, ale Minecraft: Story Mode, czyli przygodówka wyprodukowana przez lubiane Telltale Games, po raz pierwszy pojawiła się w zestawieniu najchętniej kupowanych gier na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji na komputerach PC.

Przed tygodniem na pierwszym miejscu Steama mieliśmy Counter-Strike’a, który w obecnym notowaniu ustąpił miejsca jedynie ARK: Survival Evolved. Przed kilkoma dniami twórcy tego tytułu, czyli ekipa Wildcard, pochwaliła się sprzedażą na poziomie dwóch milionów egzemplarzy. Gra wciąż jest daleka od ukończenia, jest to więc wcale niezgorszy wynik, przy okazji wiele mówiący o nas samych, gotowych płacić nie za pełnoprawny produkt, a bardziej obietnicę jego ukończenia. Cały czas przedpremierowo trzyma się Fallout 4, a do pierwszej dziesiątki wróciło między innymi rodzime This War of Mine 11 bit studios. Po raz pierwszy w zestawieniu pojawił się nowy Minecraft: Story Mode będący kolejną przygodową propozycją od Telltale Games.

1.

ARK: Survival Evolved

2.

Counter-Strike: Global Offensive

3.

Grand Theft Auto V

4.

Fallout 4

5.

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth – Rising Tide

6.

Prison Architect

7.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

8.

Rocket League

9.

This War of Mine

10.

Minecraft: Story Mode – A Telltale Games Series

Ostatnia aktualizacja: 2015-10-12

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.