Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2019, 15:50

autor: Entelarmer

Nowy gameplay z The Outer Worlds prezentuje ponad godzinę rozgrywki

Serwis Giant Bomb opublikował ponad godzinne nagranie rozgrywki z gry The Outer Worlds. Materiał prezentuje pierwsze kroki bohatera na planecie Halcyon, jak również część z mieszkańców korporacyjnej kolonii.

Gracze odliczający dni do premiery The Outer Worlds od września nie mieli powodów do narzekania. W ostatnich tygodniach otrzymaliśmy kolejne kilka nagrań rozgrywki z nadchodzącej produkcji. Wśród nich znalazł się materiał pokazujący pierwsze 20 minut z grą. Jeśli to dla Was za mało, serwis Giant Bomb opublikował ponad godzinny gameplay z The Outer Worlds. Filmik z komentarzem Leonarda Boyarskiego i Nitaia Poddara ze studia Obsidian Entertainment możecie obejrzeć poniżej.

Na materiale ponownie widzimy system kreacji bohatera oraz pierwsze chwile w nieprzyjaznym świecie rządzonym przez potężne korporacje. Przy okazji poznajemy kolejne postacie niezależne, w tym pewnego strażnika, który chyba zbyt często oglądał Terminatora. Twórcy podkreślili też, że chcieli zachęcić graczy do jak najczęstszych kontaktów z NPC-ami. Dlatego mało kto będzie nam z góry oferował zadania do wykonania – o tych dowiemy się dopiero w ramach rozmowy. To z kolei nie tylko pozwoli nam cieszyć humorystycznymi dialogami, ale też w przystępny sposób przybliży nam tło fabularne produkcji. Prócz tego widzimy co nieco walki, eksploracji, niemądrych kwestii dialogowych etc. Wszystko to sprawdzimy sami po premierze gry. The Outer Worlds zadebiutuje 25 października na komputerach osobistych (w Epic Games Store oraz sklepie Microsoftu) oraz konsolach PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One.

Bunt maszyn? Skąd ja to znam… - Nowy gameplay z The Outer Worlds prezentuje ponad godzinę rozgrywki - wiadomość - 2019-10-17
Bunt maszyn? Skąd ja to znam…