Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2019, 09:15

autor: Serek

Pierwsze 20 minut z The Outer Worlds

W sieci pojawił się materiał wideo prezentujący pierwsze 20 minut rozgrywki z kampanii fabularnej The Outer Worlds. Film może zawierać delikatne spoilery. Co ciekawe, tytuł jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze...

Do premiery The Outer Worlds zostało 10 dni. Nie mogę się doczekać. - Pierwsze 20 minut z The Outer Worlds - wiadomość - 2019-10-15
Do premiery The Outer Worlds zostało 10 dni. Nie mogę się doczekać.

Ile to już materiałów mogliśmy zobaczyć z nadchodzącego wielkimi krokami RPG-a studia Obsidian Entertainment? Na szczęście przy tak dużej grze nie stanowi to żadnego problemu, gdyż prezentowane skrawki świata jedynie delikatnie przybliżają nam to, czego możemy spodziewać się po tytule. Tym razem mamy do czynienia z nieco ciekawszym kąskiem, bo serwis IGN udostępnił w serwisie YouTube pierwsze 20 minut rozgrywki z The Outer Worlds.

Naturalnie w materiale nie brakuje momentów, które mogą zostać uznane za spoilery. Ostatecznie wstęp do większości produkcji ma za zadanie wprowadzić gracza w wykreowany świat, dlatego jeśli nie chcecie wiedzieć „z czym to się je” przed premierą, to bądźcie czujni. The Outer Worlds zabiera nas do kontrolowanej przez ogromne korporacje kolonii Halcyon, gdzie będziemy musieli odkryć o co chodzi w pewnym spisku oraz oczywiście zadecydować o losach ludzkości (np. skracając jej cierpienia, bo w grze można zabić każdego). Pierwsze 20 minut możecie zobaczyć poniżej.

Bardzo ciekawą sprawą jest fakt, że grafika na powyższym materiale prezentuje się lepiej niż na poprzednich. Przypomnijmy, że premiera gry odbędzie się 25 października. Tytuł ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Kompendium wiedzy o The Outer Worlds