Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2019, 17:49

autor: aadamus

Nowy zwiastun The Outer Worlds przybliża kolorowy świat korporacji

Obsidian Entertainment zaprezentowało najnowszy zwiastun The Outer Worlds – RPG-a osadzonego w realiach science fiction. Pokazano na nim między innymi lokacje, które będziemy mieli okazję zwiedzać w czasie gry.

The Outer Worlds otrzymało zwiastun przypominający film propagandowy. - Nowy zwiastun The Outer Worlds przybliża kolorowy świat korporacji - wiadomość - 2019-09-02
The Outer Worlds otrzymało zwiastun przypominający film propagandowy.

Za niecałe dwa miesiące na rynek trafi The Outer Worlds – gra RPG utrzymana w klimatach science fiction. Tymczasem Obsidian Entertainment prezentuje nowy zwiastun produkcji, który przybliża nam miejsce akcji oraz pokazuje fragmenty rozgrywki.

Cały zwiastun The Outer Worlds utrzymany jest w stylu filmu propagandowego mającego zachęcić do osiedlenia się w Halcyonie. Przy okazji prezentowania kolejnych zalet kolonii mamy okazję zobaczyć szereg lokacji, które będziemy mogli odwiedzić w czasie naszej przygody. Całość przeplatają krótkie fragmenty rozgrywki, skupiające się na walce i prezentacji rodzajów broni dostępnych w grze.

The Outer Worlds zadebiutuje 25 października 2019 roku. Produkcja trafi na komputery osobiste (tylko w Epic Games Store i Microsoft Store) oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. W późniejszym czasie tytuł trafić ma również na Nintendo Switch. Gra otrzyma wersję z polskimi napisami.