Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2017, 19:48

autor: Entelarmer

Nowy gameplay z Monster Hunter World

Firma Capcom opublikowała kolejny gameplay z gry Monster Hunter World. Nagranie pokazuje tę samą co poprzednio misję, ale ujawnia kilka nowych informacji na temat nadchodzącej produkcji.

Dwa tygodnie temu pojawiło się nagranie z pokazu rozgrywki w Monster Hunter World, pierwszej odsłony popularnej serii zapowiedzianej nie tylko na konsole, ale też na komputery osobiste. Filmik nie był najwyższej jakości, ale Joshua Dadrai z firmy Capcom obiecał, że wkrótce doczekamy się lepszego materiału. Słowa dotrzymano i w sieci pojawił się kolejny gameplay, prezentujący tę samą misję z polowaniem na Ajnanatha, w angielskiej wersji językowej gry oraz z komentarzem twórców. Oczywiście wciąż jest to wczesna wersja produkcji.

Ponownie pokazano interakcję ze środowiskiem, które można wykorzystać do walki z potworami. Co ciekawe, niektóre ścieżki będą dostępne dopiero po zniszczeniu pewnych przeszkód, czego dokonać mogą tylko atakujące bestie. Oprócz tego, co oglądaliśmy na poprzednim nagraniu, filmik prezentuje wizytę w obozie (gdzie zmienimy wyposażenie postaci), procę, z której można wystrzeliwać różne rodzaje pocisków (na przykład eksplodujące), hak przydatny zarówno w trakcie eksploracji, jak i w walce, płaszcze o różnorodnych efektach oraz gigantyczne szerszenie, które można wykorzystać do uleczenia obrażeń.

Monster Hunter World zadebiutuje na konsolach na początku przyszłego roku. - Nowy gameplay z Monster Hunter World - wiadomość - 2017-07-07
Monster Hunter World zadebiutuje na konsolach na początku przyszłego roku.