Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2020, 22:11

autor: Entelarmer

Assassin's Creed: Valhalla zapowiedziane

Firma Ubisoft ujawniła tytuł nowej odsłony serii Assassin's Creed. Gra będzie się zwała Assassin's Creed: Valhalla, a jutro zobaczymy pierwszy zwiastun.

Aktualizacja

Stało się – firma Ubisoft zdecydowała się uciąć spekulacje na temat nowego Assassin’s Creed. Trwający od 14:00 stream dobiegł końca i znamy już tytuł kolejnej odsłony cyklu. Jest nią Assassin’s Creed: Valhalla, które zostanie zaprezentowane jutro o godzinie 17:00 na pierwszym zwiastunie. Na razie pokazano tylko logo produkcji.

Assassins Creed: Valhalla zapowiedziane - ilustracja #1
Tak wygląda logo nowej części asasyńskiego cyklu Ubisoftu.

Ogłoszenie Ubisoftu potwierdza plotki, które krążyły wśród fanów od dłuższego czasu. Ci dopatrywali się wskazówek co do nordyckiego epizodu nawet w potencjalnie niepowiązanych easter eggach z innych gier francuskiego wydawcy. Niemniej były też poważniejsze poszlaki pokroju przecieku z niemieckiego Amazonu, nie mówiąc o rozmaitych mniej lub bardziej przekonujących doniesieniach. Co prawda w większości z nich przewijał się podtytuł Ragnarok, ale ostatecznie wypada uznać, że pogłoski te zasadniczo okazały się zgodne z prawdą. Czy sprawdzą się inne informacje z tych „przecieków”? Być może przekonamy się o tym już jutro, o ile Ubisoft nie ograniczy się tylko do pokazania zwiastuna.

Oryginalna wiadomość

Transmisja Ubisoftu na Twitchu wciąż trwa, ale wygląda na to, że znamy już nazwę nowej odsłony cyklu Assassin’s Creed. Serwis Gaming Route zauważył, że francuski wydawca zarejestrował dziś witrynę assassinscreedvalhalla.com przez firmę Gandi.net (z jej pomocą zarezerwowano też oficjalną stronę Assassin’s Creed: Odyssey). Wskazuje to na prawdziwość plotek na temat wikingów w kolejnym Assassin’s Creed, które krążyły wśród fanów od dłuższego czasu. Również grafika na Twitchu wyraźnie sugeruje nordyckie klimaty, choć ta nadal nie została ukończona. Niemniej wypada czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji przez Ubisoft, co zapewne nastąpi po – miejmy nadzieję – rychłym zakończeniu streamu.