Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2020, 11:07

autor: Adrian Werner

Assassin’s Creed Ragnarok – Valhalla Edition odnaleziona w Amazon.de

W niemieckim oddziale sklepu Amazon na chwilę pojawiła się specjalna edycja Valhalla gry Assassin’s Creed Ragnarok. To kolejny powód, aby przypuszczać, że następna odsłona cyklu firmy Ubisoft przeniesie nas w epokę wikingów.

Plotki o Assassin’s Creed Ragnarok docierają do nas tak często, że prawie na pewno taki właśnie tytuł będzie nosiła następna odsłona cyklu. - Assassin’s Creed Ragnarok – Valhalla Edition odnaleziona w Amazon.de - wiadomość - 2020-01-09
Plotki o Assassin’s Creed Ragnarok docierają do nas tak często, że prawie na pewno taki właśnie tytuł będzie nosiła następna odsłona cyklu.

Ostatnio regularnie pojawiają się plotki sugerujące, że następna odsłona cyklu Assassin’s Creed osadzona będzie w epoce wikingów. Najnowsze spekulacje wywołało odnalezienie w niemieckim oddziale sklepu Amazon pozycji nazwanej Assassin’s Creed Ragnarok – Valhalla Edition. Została ona szybko usunięta, ale mleko już się rozlało i fani zdążyli zrobić screeny.

Oczywiście do czasu oficjalnego ujawnienia projektu należy podchodzić do tych plotek z dużym dystansem, ale obstawiamy, że znajdą one pokrycie w rzeczywistości. Tego typu wpadki Amazonu od dawna są dobrym źródłem przecieków o niezapowiedzianych projektach i większość z nich okazuje się prawdziwa.

Ponadto, gdyby był to błąd, to w sklepie najprawdopodobniej znajdowałaby się tylko podstawowa wersja gry. Fakt, że umieszczono tam wydanie specjalne o konkretnej nazwie sugeruje, że taki produkt faktycznie jest w planach, gdyż trudno sobie wyobrazić, aby jakiś mało rozgarnięty pracownik Amazonu wymyślał tytuł takiej edycji.

Źródło: PlunderBunker. - Assassin’s Creed Ragnarok – Valhalla Edition odnaleziona w Amazon.de - wiadomość - 2020-01-09
Źródło: PlunderBunker.

Przypomnijmy, że plotki sugerują, iż Assassin’s Creed Ragnarok zostanie zapowiedziane w lutym tego roku. Jeśli rzeczywiście takie są plany Ubisoftu, to pojawienie się Valhalla Edition w ofercie Amazonu nie dziwi, gdyż sklepy najpewniej już przygotowują się na przyjmowanie zamówień przedpremierowych gry.

Według plotek 12 lutego tego roku firma Sony ujawni PlayStation 5. Możliwe więc, że Assassin’s Creed Ragnarok zostanie zapowiedziane razem z konsolą, jako jeden z jej tytułów startowych. Jednak gra na pewno trafi również na inne platformy sprzętowe. Doniesienia sugerują, że poza PC produkcja ukaże się zarówno na konsolach obecnej, jak i następnej generacji.

Warto na koniec wspomnieć, że kilka dni temu pojawiło się sporo nowych plotek na temat Assassin’s Creed Ragnarok, dotyczących takich elementów jak fabuła, mechanika rozgrywki czy obecność elementów fantastycznych.

  1. Recenzja gry Assassin's Creed Odyssey – zamach na tron Wiedźmina 3
  2. Oficjalna strona serii