Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 12 kwietnia 2013, 13:04

Nowe wydanie Ił-2 Sturmovik 1946 - dziś premiera

Kultowy symulator walk powietrznych II wojny światowej z licznymi dodatkami do gry już w sprzedaży!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Nowe wydanie Ił-2 Sturmovik 1946 - dziś premiera - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner firmy 1C Company w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że dziś ma miejsce premiera nowego wydania kultowej symulacji walk powietrznych II wojny światowej – Ił 2 Sturmovik 1946, uznawanej przez wielu za najlepszy tytuł z tego gatunku. Poza samą grą Ił-2 Sturmovik, pakiet zawiera bogaty zestaw dodatków do gry: Forgotten Battles, The Ace Expansion Pack, Pacific Fighters, PE-2 Peshka, Sturmoviks over Manchuria oraz 1946. Gra i wszystkie dodatki są dostępne w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru oraz w niskiej, sugerowanej cenie detalicznej 39,99 zł.

Tytuł oferuje rozbudowany tryb fabularny z szeregiem misji bojowych na różnego rodzaju samolotach z epoki. Wraz z postępem gry, pilot kontrolowany przez gracza awansuje i zdobywa odznaczenia. Do wyboru są dwa tryby trudności: zręcznościowy i tryb symulacji, w której celownik programu nie pokazuje graczowi trajektorii strzału oraz nie ma wspomagania startu i lądowania samolotu. Zaimplementowany w grze tryb zabawy wieloosobowej otrzymał miano kultowego – doczekał się nawet własnego filmu dokumentalnego.

Cechy gry:

  1. 32 nowe samoloty oraz 4 nowe samoloty przeciwnika, niemal 1000 schematów malowania, ponad 100 nowych celów naziemnych i prawie 200 nowych misji.
  2. Lataj na całym globie – od piasków Iwo Jimy do pokrytych śniegiem szczytów w Rosji.
  3. Darmowe serwery na całym świecie (aż do 128 graczy), dzięki którym dołączysz do emocjonującego trybu multiplayer.
  4. Po raz pierwszy w historii, dzięki kampanii historii alternatywnej, lataj samolotami o napędzie odrzutowym lub rakietowym (MiG-9, Ar-234, Ta-183 i 15 innych).
  5. Polska i angielska wersja językowa do wyboru.

Informujemy, że gra poza wersją pudełkową dostępna jest w sklepie muve.pl także w wersji cyfrowej.