Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2011, 10:33

autor: Sarge

Nowe screeny z gry Darksiders II

W sieci pojawiły się screeny z gry Darksiders II. Produkcja studia Vigil Games zadebiutuje na rynku latem 2012 roku.

Studio Vigil Games udostępniło nowe screeny z gry Darksiders II. Dzięki temu możemy zobaczyć jak prezentuje się kontynuacja całkiem udanej produkcji z 2010 roku.

Na obrazkach widzimy przede wszystkim głównego bohatera, czyli Śmierć – jednego z Czterech Jeźdźców zapowiedzianych w Apokalipsie św. Jana, do której nawiązuje fabuła. Dzieło studia Vigil Games z pewnością nie odejdzie od mrocznego stylu graficznego poprzednika, a w czasie zabawy przemierzymy wiele klimatycznie wyglądających lokacji. Kilka z nowo ujawnionych screenów znajdziecie w tej wiadomości – po resztę zapraszamy do naszej galerii.

Nowe screeny z gry Darksiders II - ilustracja #1

Darksiders II to kontynuacja dynamicznej gry akcji, w której będziemy pokonywać dziesiątki przeciwników, dzięki czemu zdobędziemy nowe przedmioty i podniesiemy statystyki, co nada tej produkcji cech RPG. Nie zabraknie także zagadek logicznych i elementów platformowych, a cała rozgrywka zostanie podzielona na możliwość wykonywania zadań głównych i pobocznych.

Premiera Darksiders II odbędzie się latem 2012 roku w wersjach na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Z czasem być może zadebiutuje także edycja na Wii U, ale jej los zależy przede wszystkim od tego, kiedy nowa platforma firmy Nintendo pojawi się na rynku. Według zapewnień japońskiego koncernu powinno to nastąpić jeszcze w przyszłym roku.

Nowe screeny z gry Darksiders II - ilustracja #2
Nowe screeny z gry Darksiders II - ilustracja #3
Nowe screeny z gry Darksiders II - ilustracja #4
Nowe screeny z gry Darksiders II - ilustracja #5