Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 11 kwietnia 2013, 22:47

Nowe przygody z serii Invizimals wkrótce pojawią się na PlayStation Vita i PlayStation 3

Niesamowita funkcjonalność międzyplatformowa oraz gorąco oczekiwany serial animowany gwarantują, że zabawa z Invizimalami nigdy się nie kończy!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłosiło dziś, że uwielbiana przez graczy seria Invizimals™ po raz pierwszy wkroczy na PlayStation®Vita (PS Vita) oraz PlayStation®3 (PS3™) jeszcze w tym roku. Invizimals™: Drużyna na PS Vita oraz Invizimals™: Zaginione Królestwo na PS3 to fantastyczne, nowe przygody, które rzucą wyzwanie wszystkim młodym łowcom potworów. Będą oni musieli szukać i łapać Invizimale zarówno w ich świecie, jak i w naszym!

Nowe przygody z serii Invizimals wkrótce pojawią się na PlayStation Vita i PlayStation 3 - ilustracja #1

Dla fanów gier Invizimals™, Invizimals™: Następny Wymiar oraz Invizimals™: Zaginione Plemiona na PSP™ (PlayStation®Portable), tworzonych przez studio Novarama Technology, mamy zupełnie nową grę na PS Vita, Invizimals™: Drużyna. Wykorzystuje ona technologię rzeczywistości rozszerzonej, aby łączyć świat rzeczywisty z wirtualnym i umożliwiać szukanie niepowtarzalnych Invizimali. Gracze, którzy chcieliby odwiedzić magiczny świat Invizimali, mogą to zrobić po raz pierwszy w historii w grze akcji i przygody na PS3 – Invizimals™: Zaginione Królestwo.

Każdy z tych tytułów z osobna to fantastyczna przygoda, pełna ciekawej rozgrywki oraz zabawnych mini-gier, ale wspólnie tworzą one niepowtarzalną całość międzyplatformową. Po raz pierwszy w historii, gracze w Invizimals™: Drużyna będą mogli skorzystać z gry międzyplatformowej i połączyć się z graczami w Invizimals™: Zaginione Królestwo na PS3. Efektem będą dynamiczne starcia dla czterech graczy, którzy będą mogli przesyłać sobie premiowe elementy w trybie współpracy.

Invizimals: Drużyna

Malutkie i tajemnicze Invizimale żyją wokół nas, ale można je zobaczyć tylko dzięki PS Vita. W tej ekscytującej, nowej grze na PS Vita, gracze będą musieli poprowadzić Invizimale ku schronieniu, gdyż zagraża im nowy, niebezpieczny wróg. Korzystając z intuicyjnego sterowania PS Vita, gracze będą musieli pomóc Invizimalom zbudować nową wioskę i pokonać potężnego, nowego wroga. Prócz korzystania z takich opcji PS Vita, jak ekran dotykowy, tylny panel dotykowy, czujnik ruchu czy tylna kamera, Invizimals™: Drużyna obsługuje także niepowtarzalną technologię rzeczywistości rozszerzonej, dzięki której można polować i łapać Invizimale.

Pełna nowych mini-gier łowieckich, gra Invizimals™: Drużyna gwarantuje niepowtarzalne, magiczne wrażenia. Rozwijaj swoje Invizimale, by ulepszać ich zdolności i stwórz kolekcję 150 niepowtarzalnych stworzeń, na które możesz polować, łapać i wystawiać do bitew na PS Vita. Tu zabawa nigdy się nie kończy!

Invizimals: Zaginione Królestwo

Invizimals™: Zaginione Królestwo to zupełnie nowa gra dla fanów akcji i przygody, dzięki której młodzi odkrywcy po raz pierwszy w historii mogą wkroczyć do świata Invizimali. Gra stworzona wyłącznie na PS3 przez studio Magenta Software pozwoli graczom odkryć zaginione królestwo i wcielić się w postać Hiro, młodego odkrywcy, który znajduje magiczny portal, teleportujący go do fantastycznego, nowego świata.

Gracz będzie miał okazję przemienić się w jednego z ulubionych Invizimali i zyskać jego niepowtarzalne umiejętności, by pokonać potężną armię robotów, atakującą zaginione królestwo. Konieczne będzie także rozwiązywanie zagadek podczas podróży po sześciu egzotycznych krainach na lądzie, morzu i w powietrzu.

Funkcjonalność gry międzyplatformowej

Niezależnie od tego, czy pomagasz Invizimalom w wersji na PS Vita, czy odkrywasz ich magiczny świat na PS3, możesz połączyć się ze znajomymi i przenosić postacie pomiędzy dwoma platformami – PS Vita i PS3.

Nawet cztery osoby mogą wziąć udział w trybie dla wielu graczy i przesłać swoje Invizimale z PS Vita na PS3, by wziąć udział w akcji. Gdy skończysz, przetransferuj je z powrotem na PS Vita i wystaw do walki ze znajomymi.

Serial animowany Invizimals

Czas zacząć wielkie polowanie na Invizimale! Powstaje właśnie 26-odcinkowy animowany serial telewizyjny, a także nowe karty kolekcjonerskie oraz aplikacja, która ożywi Invizimale na PS Vita oraz urządzeniach mobilnych.

Panini – wydawca miesięcznika Invizimals™ w Hiszpanii i Portugalii, opublikował też kilka serii nalepek i przedmiotów kolekcjonerskich.

Więcej informacji o nadchodzących tytułach znajdziesz pod adresem http://www.pl.playstation.com.