Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka Invizimals: The Lost Kingdom (PS3)
OkładkaInvizimals: The Lost Kingdom (PS3)

Invizimals: Zaginione Królestwo PS3

Invizimals: The Lost Kingdom

Pierwsza odsłona serii Inzivimals, która pojawiła się na konsoli PlayStation 3. W przeciwieństwie do odsłon cyklu na konsolach przenośnych, tytuł jest trójwymiarową zręcznościową grą akcji. Wcielmy się w kolorowego stwora, którego zadaniem jest ocalenie Królestwa Inzivimals.

Zręcznościowe | platformówki 3D | elementy logiczne | funkcje cross-platform | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Invizimals: Zaginione Królestwo Premiera PS3

30października2013

pudełko PL

30października2013

Invizimals: The Lost Kingdom to zręcznościowa gra akcji, będąca pierwsza odsłoną cyklu Inzivimals, która trafiła na PlayStation 3. Stworzona przez hiszpańskie studio Novarama, seria narodziła się na konsoli PSP i jako jedna z pierwszych gier przenośnych korzystała z technologii rzeczywistości rozszerzonej. Za produkcję gry odpowiada brytyjski deweloper Magenta Software, mający spore doświadczenie w tworzeniu tytułów dla najmłodszych odbiorów, z których część oparta jest na licencji filmów studia Disneya. The Lost Kingdom łączy się na wiele sposobów z wydanym na konsoli PS Vita Invizimals: The Alliance, pozwalając na wymianę stworów oraz rozgrywanie wspólnych walk.

Akcja tytułu rozgrywa się w Królestwie Inzivimal, kolorowych stworków, przyzywanych przez posiadaczy konsoli przenośnych. Nasz bohater trafia do tego tajemniczego świat i przemienia się w nim w jednego z Inzivimalsów. Jego zdaniem będzie uratowanie Królestwa przed niebezpieczeństwem. W trakcie naszej misji przemierzać będziemy trójwymiarowe lokacje, rozwiązywać proste zagadki i pokonywać różnego rodzaju przeszkody, korzystając z dostępnych umiejętności. Twórcy przewidzieli możliwość zabawy kooperacyjnej oraz tryb multiplayer, w którym walczyć możemy z posiadaczami gry Invizimals: The Alliance.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 3,5 / 10 na podstawie 43 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.9 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Invizimals: Zaginione Królestwo cena w dniu premiery: 139,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Invizimals: Zaginione Królestwo

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.