Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2013, 09:45

autor: Adrian Werner

Nowe Indie Royale (m.in. Gemini Rue, Defense Grid: The Awakening i Nuclear Dawn)

Ruszyła nowa edycja Indie Royale. Tym razem w tanim zestawie gier niezależnych znalazły się Gemini Rue, Defense Grid: The Awakening, Nuclear Dawn i seria Soulcaster.

Najnowsze Indie Royale oferuje kilka gier niezależnych oraz zestaw albumów muzycznych. - Nowe Indie Royale (m.in. Gemini Rue, Defense Grid: The Awakening i Nuclear Dawn) - wiadomość - 2013-01-09
Najnowsze Indie Royale oferuje kilka gier niezależnych oraz zestaw albumów muzycznych.

Wystartowała pierwsza w tym roku edycja Indie Royale. Akcja tradycyjnie umożliwia tanie nabycie zestawu gier niezależnych. Tym razem w paczce znalazły się następujące tytuły:

  1. Gemini Rue
  2. Defense Grid: The Awakening (plus dodatki DLC Borderlands oraz You Monster)
  3. Nuclear Dawn
  4. Soulcaster (plus soundtrack)
  5. Soulcaster II (plus soundtrack)

Warto dodać, że ze wyjątkiem serii Soulcaster wszystkie wchodzące w skład zestawu gry można aktywować na Steam. Aby wejść w posiadanie najnowszego Indie Royale musicie zapłacić cenę minimalną, która obecnie wynosi 4,20 euro, czyli w przeliczeniu około 17 złotych.

Natomiast jeśli zapłacicie 6,16 euro (około 25 zł) lub więcej, to otrzymacie również:

  1. Album muzyczny The 8 Bit Weapon Collection 1998 - 2012

Warto przypomnieć, że Indie Royale działa na nieco innych zasadach niż większość akcji tego typu. Cena minimalna kształtowana jest tutaj przez samych kupujących. Im więcej z nich zdecyduje się zapłacić najmniejszą możliwą kwotę, tym wyższa się ona staje. Jednocześnie osoby, które wydadzą więcej niż muszą obniżają cenę dla przyszłych klientów. W większości poprzednich edycji system ten powodował, że opłacało się kupić zestaw na wczesnym etapie akcji.

  1. Indie Royale – strona oficjalna

Najnowsze Indie Royale jest znacznie bardziej atrakcyjne niż kilka poprzednich i wszystkie wchodzące w skład zestawu gry są warte uwagi. Gwiazdami tej edycji są Gemini Rue oraz Defense Grid: The Awakening. Pierwsza z tych produkcji to bardzo udana cyberpunkowa przygodówka utrzymana w stylistyce retro. Opowiada ona historię płatnego zabójcy tropiącego swój następny cel oraz więźnia będącego ofiarą eksperymentów medycznych. Z kolei Defense Grid: The Awakening do dzisiaj uznawane jest za jedną z najlepszych produkcji typu tower defense. W skład paczki wchodzą również dwa dodatki DLC, w tym You Monster, w którym gracz musi zmierzyć się ze znaną z serii Portal GLaDOS.

Nuclear Dawn to sieciowa strzelanka osadzona w realiach postapokaliptycznych. Gra korzysta z silnika Source i pozwala bawić się na jednej mapie maksymalnie 32 osobom. Natomiast seria Soulcaster stanowi połączenie zręcznościówki i tower defense. Kontrolujemy czarnoksiężnika, który potrafi przywoływać kopie duchów zmarłych poszukiwaczy przygód, którzy zapewniają mu ochronę podczas eksplorowania podziemi wypełnionych potworami.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.