Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2016, 09:18

autor: Adrian Werner

Nowe Humble Bundle (m.in. Her Story, Broken Age i Shadowrun: Hong Kong)

Wystartowała nowa promocja Humble Bundle. Tym razem w skład taniego zestawu gier niezależnych weszły produkcje, które koncentrują się na warstwie fabularnej - Her Story, Read Only Memories, Cibele, Broken Age, 80 Days, Shadowrun: Hong Kong oraz dwie pierwsze odsłony serii Sorcery!.

Promocja potrwa do 14 czerwca. - Nowe Humble Bundle (m.in. Her Story, Broken Age i Shadowrun: Hong Kong) - wiadomość - 2016-06-01
Promocja potrwa do 14 czerwca.

W serwisie Humble Bundle ruszyła nowa dwutygodniowa promocja, pozwalająca tanio nabyć atrakcyjny zestaw gier pecetowych. Tym razem motywem przewodnim udostępnionych produkcji jest położenie dużego nacisku na aspekt fabularny. Wpłacając minimum jednego dolara, czyli około 4 złote, otrzymacie:

  1. Her Story,
  2. Read Only Memories,
  3. Cibele.

Tradycyjnie dostępny jest także drugi próg promocji. Jego osiągnięcie wymaga przebicia średniej kwoty, która obecnie wynosi 4,08 dolary, czyli ok. 16 zł. W zamian za wpłacenie takiej kwoty otrzymacie dodatkowo:

  1. Broken Age,
  2. 80 Days,
  3. Sorcery!,
  4. Sorcery! 2.

Nie zabrakło także trzeciego progu promocji, gdzie za 10 dolarów (ok. 39 złotych) do zakupionego przez Was zestawu dołączy gra:

  1. Shadowrun: Hong Kong Extended Edition.

Na koniec warto przypomnieć, że promocja wspiera działalność charytatywną i to sami klienci decydują, jaka część wpłaconych przez nich środków przekazana zostanie na ten cel. Tym razem pieniądze powędrują na konta organizacji Worldreader, której celem jest promowanie czytelnictwa w biednych rodzinach.

  1. Oficjalna strona promocji