Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2019, 16:05

autor: AlexB

Nowe DLC i patch 1.9 do Kingdom Come Deliverance oraz rozwój World War Z - wieści

Dziś piszemy o nowej aktualizacji i dodatku do Kingdom Come: Deliverance oraz zapowiedzi nowości w World War Z. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowy dodatek i aktualizacja do Kingdom Come: Deliverance

DLC A Woman’s Lot pozwoli na spojrzenie na pewne wydarzenia z innej perspektywy. - Nowe DLC i patch 1.9 do Kingdom Come Deliverance oraz rozwój World War Z - wieści - wiadomość - 2019-05-29
DLC A Woman’s Lot pozwoli na spojrzenie na pewne wydarzenia z innej perspektywy.

Choć od premiery Kingdom Come: Deliverance minął już ponad rok, w średniowiecznym RPG-u od czeskiego studia Warhorse wciąż można znaleźć pewne elementy wymagające większych lub mniejszych napraw. Twórcy są tego świadomi, dlatego też nie porzucają swojego dzieła. Owocem ich ostatnich prac jest nowa aktualizacja gry, oznaczona numerem 1.9, która jest już dostępna na PC (Steam). Koryguje ona optymalizację, rozwija randkowanie z Teresą, ulepsza system wydarzeń losowych, doszlifowuje samouczki, dodaje kilka ciekawych funkcji, jak na przykład pierwszoosobowa kamera w dialogach czy uproszczone otwieranie zamków dla osób korzystających z kontrolerów, eliminuje szereg błędów, a także poprawia wsparcie dla modów, co z pewnością zadowoli wielu fanów. Pełen spis zawartości aktualizacji 1.9 znajdziecie w tym miejscu.

Sam patch to jeszcze nie wszystko. Wraz z nim swoją premierę na komputerach osobistych miało A Woman's Lot, czyli ostatnie zaplanowane rozszerzenie do Kingdom Come: Deliverance. W jego ramach wcielimy się w Teresę i dowiemy się, jak wyglądało jej życie w Skalicy przed najazdem Kumanów, a także jako Henryk pomożemy Johance, która twierdzi, że doznała objawień. DLC otrzymały za darmo wszystkie osoby, które wsparły grę przed premierą, ale można je też zakupić oddzielnie, za 43,99 złotych, w pakiecie z pozostałymi dodatkami, który został wyceniony na 71,99 złotych, lub w tzw. Royal Edition, czyli składance zawierającej grę w wydaniu kompletnym. Wersja ta kosztuje na Steamie 142,99 złotych.

Posiadacze Kingdom Come: Deliverance na PlayStation 4 oraz Xboksie One muszą poczekać na dodatek A Woman's Lot i wydanie Royal Edition do 11 czerwca.

Nowości w World War Z

Studio Saber Interactive ogłosiło na Twitterze, że 3 czerwca, czyli w najbliższy poniedziałek, swoją premierę będzie miało pierwsze duże DLC do kooperacyjnej strzelanki World War Z. Według obietnic, doda ono do gry nową misję w Tokio, opcję dostosowywania FOV, prywatne lobby, specjalną odmianę zombie i wiele więcej.

Nie ma informacji o żadnych opóźnieniach, zatem możemy założyć, że rozszerzenie ukaże się w tym samym czasie na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

  1. Kingdom Come: Deliverance - A Woman's Lot
  2. Ancestors Legacy: Saladin's Conquest
  3. RAD
  4. Nether: The Untold Chapter
  5. Layers of Fear 2
  6. Glorious Companions
  7. Sea of Solitude
  8. Attack on Titan 2: Final Battle

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

  1. Blade and Sorcery zwiastun na premierę
  2. Devious Dungeon 2 zwiastun na premierę