Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiMMOPC
Okładka Nether: The Untold Chapter (PC)

Nether: The Untold Chapter PC

Nastawiona na rozgrywkę wieloosobową survivalowa gra akcji FPP w otwartym świecie - w postapokaliptycznym Chicago opanowanym przez mutanty. Jest to fabularna kontynuacja Nether z 2014 roku.

Akcji | FPP | postapokalipsa | sandbox | survival | multiplayer | indie | crafting

PC Windows
Okładka Nether: The Untold Chapter (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15maja2019

15maja2019

Steam

Nether: The Untold Chapter to kontynuacja wieloosobowego survival horroru osadzonego w postapokaliptycznym świecie. Untold Chapter podejmuje wątki rozpoczęte w pierwszej części i oferuje tę samą konwencję. Za grę ponownie odpowiada studio Nether.

Fabuła

Akcja Nether rozgrywa się w Chicago, które zmaga się z inwazją zmutowanych potworów zwanych Nether. Z najświeższych raportów wynika, że mutagen wyewoluował i w mieście pojawiają się nowe, jeszcze bardziej niebezpieczne formy życia. W tych warunkach wcielamy się w rolę ocalałego, który musi walczyć o przetrwanie.

Mechanika

Nether: The Untold Chapter to wieloosobowa gra z otwartym światem, w której jako jeden z ocalałych ludzi staramy się przetrwać. Rozgrywka możliwa jest również w trybie dla jednego gracza, jednak to na aspekcie zabawy z innymi graczami skupili się twórcy. Rozgrywka toczy się na serwerze mogącym pomieścić do 64 graczy na raz. Od nas zależy, czy będziemy przemierzać lokacje jako samotny wilk, czy dołączymy do klanu stworzonego przez innych.

Naszym zadaniem w Nether: The Untold Chapter jest przede wszystkim przetrwać, jednak w miejscu najeżonym niebezpiecznymi monstrami nie obejdzie się bez rozlewu krwi. Nasza postać może posługiwać się różnorakim orężem, na który składa się broń palna i biała. Wszelkie elementy ekwipunku (w postaci naboi, zapasów i części) możemy znaleźć w okolicy oraz zebrać z zabitych przeciwników. Ci po śmierci upuszczają losowe przedmioty, receptury, punkty doświadczenia oraz pieniądze.

Gra oferuje możliwość craftowania rozmaitych przedmiotów, pod warunkiem, że posiadamy odpowiednie do tego komponenty. Stworzone przez nas rzeczy mogą posłużyć również jako źródło dochodu. Możemy je sprzedawać innym graczom bądź wymieniać na inne, niezbędne nam przedmioty.

Nether: The Untold Chapter posiada szereg misji i zadań specjalnych, za których wykonanie dostajemy pieniądze, reputację i dodatkowe punkty doświadczenia, służące do zwiększenia umiejętności naszej postaci.

Kwestie techniczne

Gra posiada nowoczesny system zabezpieczający przed oszustwami - Fredaikis Anti-Cheat (FAC).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-64  

Cena gry w dniu premiery: 53,99 PLN

Gry podobne do Nether: The Untold Chapter

Wymagania wiekowe Nether: The Untold Chapter

18+

Wymagania sprzętowe Nether: The Untold Chapter

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Quad Core 2.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 1050 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 10 64-bit
Minimalne: Quad Core 2.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7 64-bit