Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2011, 15:10

autor: Soviet

Nowa gra z Facetami w Czerni w roli głównej

Activision wyda trzecią grę z Facetami w Czerni w roli głównej. Premiera tego tytułu zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku, kiedy to do kin będzie wchodziła trzecia część przygód agentów J. i K.

Wytwórnia filmowa Columbia Pictures ogłosiła, że we współpracy z Activision tworzy nową grę z popularnym Facetami w Czerni w roli głównej. Tytuł zostanie wydany wraz z premierą nowego filmu, Men in Black 3, który do kin trafi na wiosnę przyszłego roku.

Zgodnie z zapowiedzią Activision, charakter produkcji będzie utrzymany w klimacie znanym z filmów. Możemy spodziewać się więc gry akcji ze sporą dozą humoru. Fabuła w grze nie będzie bezpośrednio oparta na wydarzeniach przedstawionych w produkcji kinowej, lecz opowie własną historię. Autorzy obiecują jednak, że nie zabraknie nawiązań i znanych postaci.

Nowa gra z Facetami w Czerni w roli głównej - ilustracja #1

Tommy Lee Jones i Will Smith w Men in Black III (2012)

Nie wiemy jeszcze, które studio deweloperskie zajmie się produkcją tego tytułu. Nie są także znane platformy docelowe. Pisze się o handheldach i konsolach nowej generacji. Miejmy nadzieję, że pecetowcy nie zostaną w tyle. Ostatni tytuł z Facetami w Czerni w roli głównej, Men In Black II: Alien Escape, został wydany przez nieistniejące już Infogrames w 2002 roku, na konsole PlayStation 2 oraz Nintendo Gamecube.