Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2011, 15:33

autor: Hed

Polacy rządzą w Runes of Magic – trzeci polski serwer, bigos i kilka liczb

Wystartował trzeci polski serwer w grze MMO Runes of Magic. Gracze z naszego kraju stanowią jedną z najsilniejszych europejskich społęczności w produkcji firmy Frogster Online i dzięki temu otrzymają sporo niespodzianek.

Firma Frogster Online uruchomiła trzeci polski serwer w grze free to play Runes of Magic. Stało się tak dlatego, bo Polacy są jedną z największych społeczności grających w tę popularną produkcję MMO. Pod względem liczb bijemy na głowę Francuzów i wiele innych europejskich nacji. Nic dziwnego, że wydawca szykuje sporo niespodzianek dla graczy. Jedną z nich będzie... bigos.

Trzeci serwer nosi słowiańską nazwę Perun. Ekipa z Frogster Online przygotowała pakiet powitalny dla graczy, którzy rozpoczną na nim zabawę: przez pierwsze dni każda osoba będzie otrzymywała więcej punktów doświadczenia i talentu niż normalnie. Kolejnym dodatkiem jest bigos, przedmiot przyspieszający rozwój herosa. Potrawa pojawi się 23 października w sklepie gry.

Polacy rządzą w Runes of Magic – trzeci polski serwer, bigos i kilka liczb  - ilustracja #1

Te i przyszłe atrakcje nie powinny nikogo dziwić: Polacy są prawdziwą siłą w Runes of Magic, o czym świadczą statystyki. Gracze z kraju nad Wisłą odwiedzili łącznie 3 893 557 instancji i wykończyli 4 804 720 bossów. Według informacji podawanych przez Frogster Online, jesteśmy po Niemcach najsilniejszą społecznością z pojedynczego kraju. Jeśli lubicie liczby, rzućcie okiem na to:

  1. Polacy pokonali największą liczbę potworów: 36 980 611.
  2. Na dwóch polskich serwerach ubito więcej bestii niż na trzech serwerach angielskich.
  3. Polacy wykonali niemal dwa razy więcej questów niż Francuzi i Hiszpanie razem wzięci.
  4. Na polskim serwerze Catch zabito rekordową liczbę potworów: 18 881 969.

Runes of Magic to jedna z najbardziej znanych gier free to play z gatunku MMORPG, która wystartowała w 2009 roku i do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. Jak widać, także wśród graczy z naszego kraju. Start nowego serwera to dobry moment na dołączenie do zabawy: nie tylko ze względu, na wspomniane bonusy, ale też konkursy organizowane na oficjalnej stronie gry.

  1. Runes of Magic – oficjalna strona
  2. Rejestracja konta – dołącz do gry