Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2018, 19:00

autor: Entelarmer

Forza Horizon 4 pojawi się na E3 2018

Firma Microsoft przypomniała o kolejnej odsłonie wyścigowej serii Forza, najpewniej zatytułowanej Forza Horizon 4. Szefowa portugalskiego i hiszpańskiego oddziału Xboksa ujawniła, że produkcja zostanie oficjalnie zapowiedziana na tegorocznej edycji targów E3.

Na początku roku pojawiły się pierwsze doniesienia na temat kolejnej odsłony serii Forza po wydanym w 2016 roku Forza Horizon 3Forza Motorsport 7 z zeszłego roku. Dotychczas nie podano nawet oficjalnego tytułu gry (aczkolwiek poprzestanie na Forza Horizon 4 jest bardziej niż prawdopodobne), nie mówiąc o jakichkolwiek szczegółach. Na szczęście nie będziemy zbyt długo czekać na konkretne informacje. Serwis Gamereactor przeprowadził wywiad z Fernandą Delgado, szefową Xboksa w Hiszpanii oraz Portugalii, która zapowiedziała obecność nowej Forzy na tegorocznych targach E3. Wtedy też poznamy miejsce akcji gry, którym – jak zgadują fani – może być jeden z krajów Azji bądź Norwegia, aczkolwiek na razie są to niczym niepodparte spekulacje.

Nową Forzę poznamy za dwa miesiące. - Forza Horizon 4 pojawi się na E3 2018 - wiadomość - 2018-04-12
Nową Forzę poznamy za dwa miesiące.

Oprócz tego Felgado nie zdradziła niczego konkretnego, aczkolwiek zasugerowała, że Forza Horizon 4 nie wprowadzi znaczących zmian w rozgrywce. Ponadto nie sprecyzowała, czy gra pojawi się na targach tylko w formie zapowiedzi, czy też doczekamy się obszerniejszej prezentacji. Wiemy natomiast, że gra najpewniej będzie dostępna zarówno na konsoli Xbox One, jak i komputerach z systemem Windows 10, zgodnie z obowiązującą polityką wydawniczą Microsoftu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach