Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2020, 14:55

autor: AlexB

Nowa część Kangurka Kao zapowiedziana

Polskie studio Tate Multimedia zapowiedziało nową odsłonę kultowej serii gier zręcznościowych o przygodach kangurka Kao. Z tej okazji na platformie Steam ponownie udostępniony został za darmo Kangurek Kao: Runda 2.

W SKRÓCIE
  1. Studio Tate Multimedia ogłosiło powstanie nowej, pełnoprawnej odsłony przygód kangurka Kao.
  2. Jak na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat nadchodzącej produkcji, lecz mają one zostać ujawnione wkrótce.
  3. Przy okazji na Steamie ponownie można zdobyć za darmo Kangurka Kao: Rundę 2. Oferta będzie ważna do niedzieli.

Jaki jest największy polski bohater? Niektórzy powiedzą, że wiedźmin Geralt, inni, że porucznik Borewicz, a jeszcze inni wskażą na kangurka Kao. Fani przygód tego ostatniego od początku bieżącego miesiąca żyli w sporym poruszeniu. Wszystko przez różne sygnały, które pojawiły się na oficjalnym fanpage'u serii na Facebooku. Sugerowały one, że 9 czerwca nastąpi bardzo ważne ogłoszenie. I faktycznie tak się stało. Otóż dziś polskie studio Tate Multimedia poinformowało, że powstaje kolejna pełnoprawna odsłona cyklu Kangurek Kao.

Nowa część Kangurka Kao zapowiedziana - ilustracja #1
Kangurek Kao powraca.

Jak na razie wiemy jedynie, że prace nad nowym Kangurkiem Kao trwają. Przedstawiciele Tate Multimedia zaznaczyli, że wszelkie szczegóły na temat nadchodzącej gry zostaną przekazane „wkrótce”.

Aby uczcić ogłoszenie powstania nowej części serii, studio Tate Multimedia ponownie udostępniło za darmo na Steamie Kangurka Kao: Rundę 2. W celu przypisania tytułu do swojej biblioteki kliknijcie na poniższy link i, zalogowawszy się na swoje konto na platformie firmy Valve, wciśnijcie przycisk Zagraj. Macie na to czas do 14 czerwca, czyli najbliższej niedzieli.

  1. Kangurek Kao: Runda 2 na platformie Steam

Warto przypomnieć, że w tym roku seria Kangurek Kao będzie obchodziła swoje 20 urodziny. Do tej pory doczekała się ona czterech gier (Kangurek Kao, Kangurek Kao: Runda 2, KAO Challengers oraz KAO: Tajemnica Wulkanu), które łącznie sprzedały się na całym świecie w przeszło 700 tysiącach egzemplarzy. Ostatnia z nich zadebiutowała w 2005 roku, dlatego też nic dziwnego, że fani cyklu stęsknili się za sympatycznym bohaterem. Na początku 2019 roku wystartowali oni z inicjatywą #BringKaoBack mającą na celu zachęcenie Tate Multimedia do powrotu do znanej postaci (via Worthplaying). W świetle dzisiejszej zapowiedzi odniosła ona pełny sukces.

  1. Oficjalna strona studia Tate Multimedia
  2. Oficjalna strona cyklu Kangurek Kao