Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2011, 10:30

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Nowa aktualizacja i darmowy weekend z grą Nuclear Dawn

W dniach 1-5 grudnia udostępniona zostanie pełna wersja gry Nuclear Dawn. W tym czasie będziemy mogli za darmo sprawdzić wszelkie funkcjonalności oferowane przez produkcję zespołu InterWave Studios, a także wypróbować nowości wprowadzone za sprawą kolejnej aktualizacji.

Zespół InterWave Studios ogłosił, że przez najbliższe pięć dni będzie można zupełnie za darmo wypróbować pełną wersję gry Nuclear Dawn za pośrednictwem serwisu dystrybucji cyfrowej Steam. W tym samym czasie tytuł otrzyma aktualizację wprowadzająca nowe funkcjonalności.

Akcja znana pod nazwą Darmowy Weekend będzie miała miejsce od 1 do 5 grudnia. W tym czasie bez żadnych opłat sprawdzimy wszystkie atrakcje oferowane przez produkcję InterWave Studios. Wystarczy, że będziemy mieli na komputerze zainstalowanego Steama i w wyznaczonych dniach ściągniemy Nuclear Dawn na dysk twardy.

Nowa aktualizacja i darmowy weekend z grą Nuclear Dawn - ilustracja #1

Osoby, które po zapoznaniu się z tytułem będą miały ochotę zakupić go na stałe, powinny skorzystać z 40% obniżki. Będzie ona obowiązywać w czasie trwania Darmowego Weekendu i pozwoli nabyć grę za odpowiednio niższą cenę. Standardowo wynosi ona 19,99 euro, czyli ok. 90 złotych.

W tym samym czasie Nuclear Dawn otrzyma aktualizację wprowadzającą m.in. grywalne tryby treningowe (dotychczas obecne jedynie w formie filmów samouczkowych), stronę ze statystykami, czy specjalny zestaw przedmiotów umożliwiających skradankowy styl rozgrywki. Dodatkowo przez cały weekend gracze będą zdobywać dwa razy więcej doświadczenia niż zwykle. Z kolei osoby, które zakupią grę do godziny 22 w niedzielę, odblokują nową broń o nazwie P-900.

Nuclear Dawn to produkcja łącząca w sobie elementy strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby oraz taktycznej strategii czasu rzeczywistego. Pierwotnie tytuł był zapowiadany jako modyfikacja do gry Half-Life 2, ale ostatecznie postanowiono wydać go jako pełnoprawny produkt. Dzieło InterWave Studios działa na silniku graficznym Source, a jego główną atrakcją jest tryb multiplayer.

Uaktualnienie: Powyższa akcja, bezpłatnych pięciu dni z grą, została przełożona na okres od 15 do 19 grudnia.