Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2019, 11:30

autor: AlexB

Noktowizor w edycji kolekcjonerskiej Call of Duty: Modern Warfare

W wydaniu Dark Edition gdy Call of Duty: Modern Warfare znajdą się działające gogle noktowizyjne. Jego cena będzie wynosiła najprawdopodobniej 200 dolarów (około 777 złotych).

Edycje kolekcjonerskie gier zawierają różne mniej lub bardziej przydatne gadżety – to prawda oczywista jak to, że trawa jest zielona lub niebo niebieskie. Część z nich jest dość niepozorna, jak na przykład amulety czy naklejki, a niektóre robią całkiem spore wrażenie. Do tej drugiej grupy z pewnością możemy zaliczyć gogle noktowizyjne. Jak zdradził na Twitterze Leon Hurley z serwisu GamesRadar+ (i pośrednio potwierdziło to studio Infinity Ward) tego typu urządzenie (jak najbardziej funkcjonalne) znajdzie się w wydaniu Dark Edition gry Call of Duty: Modern Warfare. Jego pozostała zawartość oraz cena nie są na razie oficjalnie znane, lecz jeśli wierzyć przeciekom ze sklepu GameStop, trzeba będzie na nią wydać 200 dolarów (około 777 złotych + VAT).

Nie będzie to pierwszy raz, gdy działające gogle noktowizyjne pojawią się w edycji specjalnej którejś z odsłon cyklu Call of Duty. Dekadę temu były one również dodawane do Prestige Edition gry Modern Warfare 2. Była ona wówczas sprzedawana za 150 dolarów (obecnie około 583 złote).

Noktowizory, które znajdą się w Dark Edition gry Call of Duty: Modern Warfare, swoim wyglądem nawiązują do modelu GPNVG -18. - Noktowizor w edycji kolekcjonerskiej Call of Duty: Modern Warfare - wiadomość - 2019-08-01
Noktowizory, które znajdą się w Dark Edition gry Call of Duty: Modern Warfare, swoim wyglądem nawiązują do modelu GPNVG -18.

Jak sugeruje studio Infinity Ward, więcej szczegółów na temat Dark Edition poznamy jeszcze dziś podczas specjalnego wydarzenia, którego głównym celem jest prezentacja trybu wieloosobowego Call of Duty: Modern Warfare. Transmisję na żywo będzie można śledzić od godziny 19:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale marki Call of Duty w serwisie Twitch. Do tej pory możecie poczytać o rzeczach związanych z multiplayerem w najnowszej odsłonie kultowej serii strzelanek, które już zdążyły się przewinąć. Mowa tu chociażby o trybie Gunfight, powrocie killstreaków oraz spekulacjach na temat battle royale.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października bieżącego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One, również w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej zarówno napisy, jak i dialogi). Tytuł będzie mógł pochwalić się nowym dla serii silnikiem graficznym, opracowywanym przez polski oddział Infinity Ward. Produkcja jeszcze przed premierą wzbudza spore kontrowersje, przede wszystkim ze względu na obietnice obecności w niej scen, w których będzie można na przykład strzelać do kobiet i dzieci.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Call of Duty: Modern Warfare