Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2019, 09:00

autor: Serek

W Call of Duty: Modern Warfare powrócą killstreaki

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare pochwalili się na Twitterze, że w nowej części serii powrócą killstreaki. Przy okazji zaprezentowano trzy nagrody, które gracze otrzymają za serię zabójstw bez zgonu.

Czekacie na nowego COD-a? - W Call of Duty: Modern Warfare powrócą killstreaki - wiadomość - 2019-07-30
Czekacie na nowego COD-a?

Jeśli tęskniliście za killstreakami, to Infinity Ward ma dla Was świetną wiadomość. Producent nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare udostępnił na Twitterze kilka obrazków prezentujących nagrody za serię zabójstw bez zgonu. Więcej na ich temat dowiemy się zapewne podczas czwartkowej (01.08) prezentacji trybu multiplayer, którą jakiś czas temu zapowiedziało studio.

Powrót killstreaków powinien ucieszyć większość graczy, którzy obawiali się, że zabraknie ich w tegorocznej odsłonie cyklu. System prawdopodobnie nie będzie różnił się od tego, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie części z podtytułem Modern Warfare - za zabicie kilku rywali z rzędu (bez naszego zgonu) odblokujemy coraz to lepsze nagrody. A propos nagród, to niżej możecie zobaczyć, co twórcy przygotowali w tegorocznej odsłonie.

Pierwszą nagrodą jest Juggernaut - strój szturmowy, który mogliśmy zobaczyć między innymi podczas prezentacji gry na targach E3 2019. Drugą nagrodą jest bojowy wóz piechoty z zamontowanym karabinem maszynowym kalibru 0.5 cala. Jest jeszcze Biały Fosfor, czyli samolot, który ma zdezorientować wrogów flarami, także spalić ich jeśli podejdą zbyt blisko. Obecność takich, a nie innych nagród może sugerować, że w trybie multiplayer powrócą pojazdy. Pewność jednak będziemy mieli dopiero po czwartkowej prezentacji.

Call of Duty: Modern Warfare trafi do sprzedaży 25 października bieżącego roku. Tytuł ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Call of Duty: Modern Warfare