Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2019, 08:22

autor: Aquma

CoD: Modern Warfare – zobacz gameplay z trybu Gunfight w 4K

Studio Infinity Ward podzieliło się ze światem kolejnym gameplayem z najnowszej części cyklu Call of Duty – CoD: Modern Warfare. Materiał przedstawia rozgrywkę w nowym, czteroosobowym trybie multiplayer – Gunfight. Film pochodzi z wersji na PlayStation 4 Pro i można go oglądać w rozdzielczości 4K.

Kolejny gameplay z nowego Call of Duty. - CoD: Modern Warfare – zobacz gameplay z trybu Gunfight w 4K - wiadomość - 2019-07-19
Kolejny gameplay z nowego Call of Duty.

Studio Infinity Ward opublikowało kolejny fragment rozgrywki z najnowszej odsłony serii Call of Duty, czyli powstającego m.in. w polskim oddziale firmy CoD: Modern Warfare (nasi rodacy pomagają przy silniku graficznym). Tym razem zaprezentowano zabawę w nowym trybie wieloosobowym pod nazwą Gunfight. Materiał ma blisko sześć minut i można go oglądać w rozdzielczości 4K (warto odnotować, że pochodzi z wersji na PlayStation 4 Pro).

Moduł Gunfight będzie przeznaczony do sieciowych rozgrywek w towarzystwie trzech innych osób. Gracze zostaną podzieleni na drużyny po dwóch żołnierzy. Tryb skupia się na walce na bliskim dystansie i oferuje duże tempo rozgrywki, co dość dobrze widać na filmie. W oczy rzuca się także przyzwoita oprawa graficzna, która w przeciwieństwie do zeszłorocznego CoD: Black Ops 4 jest utrzymana w stonowanej, realistycznej stylistyce.

Na materiale zaprezentowano trzy różne mapy: Pine (leśna lokacja), King (przypomina opuszczoną fabrykę, która najwyraźniej służy za strzelnicę) oraz Stack (jakiegoś rodzaju kompleks treningowy pod otwartym niebiem, który oferuje sporo wolnej przestrzeni – nie brakuje jednak kontenerów, w których możemy chować się przed snajperami).

Przypominamy, że Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października tego roku na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej (z dubbingiem).

  1. Call of Duty – strona oficjalna
  2. Zobacz, jak Polacy rewolucjonizują Call of Duty – nowe Modern Warfare pod lupą