Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2019, 12:10

autor: Serek

The Oriental Exorcist - nowe RPG na PC i PS4. Są wymagania sprzętowe

W sieci pojawił się zwiastun gry The Oriental Exorcist - RPG-a 2D, utrzymanego w klimacie Dalekiego Wschodu. Produkcja trafi na komputery osobiste oraz PlayStation 4. Niestety, na premierę poczekamy do 2020 roku.

Nowy RPG na horyzoncie. - The Oriental Exorcist - nowe RPG na PC i PS4. Są wymagania sprzętowe - wiadomość - 2019-08-01
Nowy RPG na horyzoncie.

Producent Wildfire Games oraz wydawca Bilibili zapowiedzieli grę The Oriental Exorcist. Produkcja ma być RPG-iem akcji z grafiką 2D. Rozgrywkę będziemy obserwować w przekroju pionowym, a fabuła osadzona zostanie w orientalnym świecie pełnym demonicznych potworów. Wcielimy się w tytułowego egzorcystę, który ma za zadanie oczyścić świat z wszelkiego plugastwa. Tytuł ukaże się na PC (za pośrednictwem Steama) oraz PlayStation 4 w 2020 roku. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji.

Produkcja ma charakteryzować się czterema podstawowymi cechami. Pierwszą ma być ręcznie malowany świat fantasy, nawiązujący designem do kultury Orientu. Drugą, technika animacji klatka po klatce, mająca zapewnić „najlepsze doznania podczas walki”. Nasz bohater otrzyma współczynnik wytrzymałości, który sprawi, że gracz będzie musiał rozsądnie dysponować siłami protagonisty. Co więcej, postacie niezależne mają posiadać własne historie, które dopełnią immersji brutalnego świata. Wraz z pojawieniem się gry na Steamie, twórcy udostępnili także wymagania sprzętowe.

Minimalne wymagania sprzętowe

 1. System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy)
 2. Procesor: Intel i5-760 / AMD FX-8100
 3. Pamięć RAM: 4 GB
 4. Karta grafiki: Nvidia GeForce GT 560 2 GB / AMD HD7850 2 GB
 5. Wersja DirectX: 10
 6. Miejsce na dysku: 5 GB wolnej przestrzeni

Zalecane wymagania sprzętowe

 1. System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy)
 2. Procesor: Intel i7-4770 / AMD FX-8310
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 960 / AMD Radeon R9 280
 5. Wersja DirectX: 10
 6. Miejsce na dysku: 10 GB wolnej przestrzeni

Na razie twórcy nie zdradzili większej ilości informacji, dlatego pozostaje nam zadowolić się tym, co mamy. Do 2020 roku jeszcze trochę czasu, dlatego fani orientalnych klimatów powinni uzbroić się w cierpliwość.

 1. The Oriental Exorcist na platformie Steam
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Eastern Exorcist

Eastern Exorcist