Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2019, 12:17

autor: Adrian Werner

Oryginalne Spintires dostaje ulepszoną grafikę i nową zawartość

Symulator ciężarówki Spintires doczekał się nowej aktualizacji. Wprowadza ona dodatkowe pojazdy i system pogody, ulepsza oprawę graficzną oraz poprawia błędy.

Oryginalne Spintires dostaje ulepszoną grafikę i nową zawartość - ilustracja #1
Pomimo ponad pięciu lat na karku gra Spintires nadal jest rozwijana.
SPINTIRES SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Oovee Game Studios
  2. Wydawca: Oovee Game Studios
  3. Gatunek: symulator
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 13 czerwca 2014 r.

Studio Oovee Game Studios udostępniło aktualizację 1.3.3 dla symulatora Spintires. Łatka oferuje sporo nowej zawartości, co jest godne pochwały, gdyż gra w czerwcu obchodziła piąte urodziny. Co więcej, autorzy mają w planach kolejne patche tego typu.

Aktualizacja wprowadza jedną nową ciężarówkę (B-130) i przywraca dwie wycięte wcześniej (B-131 oraz C-4310). Poprawiono również oprawę graficzną ulepszając wszystkie tekstury podłoża i wygląd wody. Zmieniono także kolorystykę, tak aby była bardziej realistyczna, oraz zredukowano intensywność wielu efektów, takich jak głębia pola widzenia czy mgła. Ponadto noce są teraz jaśniejsze.

Oryginalne Spintires dostaje ulepszoną grafikę i nową zawartość - ilustracja #2
Patch wprowadza m.in. system dynamicznej pogody.

Aktualizacja 1.3.3 dodała również do gry system dynamicznej pogody, obejmujący mocne wiatry i deszcze. Na razie nie zmienia to rozgrywki, ale autorzy pracują nad ulepszeniami, które sprawią, że opady będą wpływały na błoto i tym samym na zachowanie ciężarówki. W planach jest także wprowadzenie efektu mokrej karoserii i widoku kropli odbijających się od twardych powierzchni.

Patch ulepsza również system dźwięku i dodaje tryb swobodnej kamery, przydatny zwłaszcza dla fanów tworzących mapy i robiących screenshoty. Nie zabrakło także poprawek błędów. Ponadto autorzy zapowiedzieli, że w planach są kolejne aktualizacje oraz darmowy dodatek DLC z nową zawartością, który zostanie zapowiedziany w tym miesiącu.

Przypomnijmy, że Spintires ukazało się w 2014 roku i dostępne jest tylko na PC. Studio Oovee udzieliło potem licencji firmie Focus Home Interactive, dzięki czemu zespół Saber Interactive wyprodukował dla tego wydawcy grę Spintires: MudRunner, a teraz pracuje nad MudRunner 2.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Spintires - ciężarówek kąpiele błotne