Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2019, 12:20

autor: Aquma

Znikające rangi, długi czas oczekiwania - poważne problemy CS:GO

W strzelance Counter-Strike: Global Offensive w ostatnich dniach pojawiło się kilka dokuczliwych błędów, które utrudniają lub wręcz uniemożliwiają zabawę. Przyczyną problemów najprawdopodobniej jest awaria systemu matchmakingu. Deweloperzy z Valve na razie nie odnieśli się do sprawy.

Szereg problemów CS:GO. - Znikające rangi, długi czas oczekiwania - poważne problemy CS:GO - wiadomość - 2019-08-01
Szereg problemów CS:GO.

Jeśli gracie w Counter-Strike: Global Offensive i po zalogowaniu się na trafiliście na takie problemy, jak zniknięcie rangi, bardzo długi czas oczekiwania na rozgrywkę lub resetujący się licznik zwycięstw, to wiedziecie, że przyczyna nie leży po stronie Waszego komputera. Trudności są efektem awarii systemu matchmakingu i doświadczają ich gracze z całego świata - na forum Reddit pojawiły się liczne wątki opisujące różnego rodzaju “przygody” użytkowników.

Warto odnotować, że pozorne resetowanie się rangi - prawdopodobnie najpoważniejszy z wymienionych błędów - może być jedynie bugiem wizualnym, bowiem niektóre osoby donoszą, że widzą rangi swoich znajomych. Przyczyny tych wszystkich komplikacji nie są na razie znane - możemy się jedynie domyślać, że u ich podstaw leżą problemy z serwerami albo zmiany wprowadzone przez twórców w ostatnim patchu. Deweloperzy póki co nie skomentowali sytuacji.

Co ciekawe, to już drugi tytuł Valve, który w ostatnich dniach sprawia problemy swoim użytkownikom - w Team Fortress 2 pojawił się błąd, który sprawia, że jeden z rzadkich przedmiotów kosmetycznych wypada z każdej otwieranej przez graczy skrzynki. Bug w jeden wieczór niemal całkowicie zrujnował ekonomię gry.

Przypominamy, że strzelanka CS:GO jest dostępna na komputerach oraz konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 3 i Xboksie 360).

  1. Counter-Strike: Global Offensive - strona oficjalna
  2. Counter-Strike: Global Offensive - poradnik
  3. Counter-Strike: Global Offensive - porady jak zacząć przygodę z popularnym FPS-em
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive