Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 11 kwietnia 2012, 14:04

Nocna premiera Wiedźmina 2 odbędzie się 16 kwietnia

Nocna Premiera gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona (X360, PC) odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia w warszawskim Empik Megastore Junior przy ulicy Marszałkowskiej 116/122.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Nocna premiera Wiedźmina 2 odbędzie się 16 kwietnia - ilustracja #1

Firma CD Projekt serdecznie zaprasza wszystkich graczy na nocną premierę gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na konsolę Xbox 360! Impreza rozpocznie się w warszawskim Empik Megastore Junior przy ulicy Marszałkowskiej już 16 kwietnia, o godzinie 20:00. Posiadacze popularnej konsoli będą mogli kupić nową adaptację słynnej polskiej gry na dzień przed jej sklepową premierą. Na wszystkich graczy czekają wyjątkowe atrakcje, piękne hostessy oraz cała masa wiedźmińskich nagród!

„Premiera Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2 to jedno z ważniejszych wydarzeń roku dla polskich graczy” – zapowiadają przedstawiciele CD Projekt. Na wszystkich obecnych czekają fantastyczne atrakcje, jak możliwość rozmowy z twórcami Wiedźmina, mistrzostwa trybu Arena czy konkursy wiedzy wiedźmińskiej z wyjątkowymi nagrodami. Każdy uczestnik imprezy dostanie wyjątkowy plakat z własnoręcznym podpisem twórców, natomiast co odważniejsze osoby będą mogły spróbować swoich sił podkładając głos pod wybraną postać znaną z gry. Na imprezie nie zabraknie także pięknych sukubów, które uwodzić będą swymi wdziękami wszystkich obecnych na Nocnej Premierze, oraz mężnych rycerzy dbających o bezpieczeństwo całego wydarzenia. Wieczór zwieńczy sprzedaż Edycji Rozszerzonej na konsolę Xbox 360 i PC, która rozpocznie się już o godzinie 22:00.

„To nie koniec atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy! Największa polska premiera gry na Xboxa 360 pełna będzie niezapomnianych chwil. Nie zapomnijcie też zabrać aparatów – będzie warto! Do zobaczenia 16-go kwietnia w Empik Junior!” – podsumowuje Adam Badowski, dyrektor zarządzający CD Projekt RED.

Nocna Premiera gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona (X360, PC) odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia w warszawskim Empik Megastore Junior przy ulicy Marszałkowskiej 116/122. Więcej informacji o imprezie na www.cdprojekt.pl.