Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2012, 17:28

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Nocna premiera konsolowej wersji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Firma CD Projekt poinformowała o planach imprezy towarzyszącej premierze konsolowej wersji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w naszym kraju. Gracze, którzy zdecydują się w poniedziałek (16 kwietnia) wieczorem odwiedzić warszawski Empik Megastore Junior mogą liczyć na niezapomniane wrażenia.

Nocna premiera konsolowej wersji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - ilustracja #1
Polska premiera gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona
  1. platformy: Xbox 360, PC
  2. termin: 16 kwietnia 2012, godz. 20.00
  3. miejsce: Empik Megastore Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

Konkursy z nagrodami, oryginalne zabawy, możliwość rozmowy z ekipą deweloperską, a także towarzystwo pięknych sukubów i ciężkozbrojnych rycerzy – to tylko część atrakcji, jakie towarzyszyć mają oficjalnej polskiej premierze gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji na konsolę Xbox 360. Szefostwo firmy CD Projekt RED zapewnia, że impreza będzie jednym z najważniejszych wydarzeń roku dla polskich graczy i zachęca, by nie tylko użytkownicy platformy Microsoftu odwiedzili w najbliższy poniedziałek salon Empik Megastore Junior.

Zapewne większość fanów Geralta z Rivii ma jeszcze w pamięci ubiegłoroczną premierę pecetowej wersji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, która odbyła się równocześnie w sześciu polskich miastach. Tym razem będzie nieco skromniej, bo tylko w Warszawie, co nie znaczy jednak, że mniej ciekawie.

Organizatorzy szykują m.in. spotkanie z deweloperami ze studia CD Projekt RED, mistrzostwa trybu Arena, konkursy wiedzy wiedźmińskiej oraz zabawę z podkładaniem głosów wirtualnym postaciom. Nie zabraknie również okazji do zakupu gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona w wersji na konsolę Xbox 360 oraz komputery PC, a ponadto każdy uczestnik imprezy otrzyma bezpłatnie plakat z autografami twórców.

„To nie koniec atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy! Największa polska premiera gry na Xboxa 360 pełna będzie niezapomnianych chwil. Nie zapomnijcie też zabrać aparatów – będzie warto! Do zobaczenia 16-go kwietnia w Empik Junior!” – podsumowuje Adam Badowski, dyrektor zarządzający CD Projekt RED.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
  2. Oficjalna strona internetowa firmy CD Projekt RED