Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 30 stycznia 2017, 12:45

Ninja Spinki Challenges!! - ukazała się nowa gra twórcy Flappy Bird

Znany z Flappy Bird deweloper Dong Nguyen wypuścił swoją kolejną mobilną produkcję. Jest nią zestaw zręcznościowych minigierek zatytułowany Ninja Spinki Challenges!!

Deweloper Dong Nguyen zapewne do końca życia będzie kojarzony głównie z przebojowym Flappy Bird, ale założone przez niego studio dotGears ma na koncie również wiele innych produkcji. Najnowsza z nich, zatytułowana Ninja Spinki Challenges!!, właśnie zadebiutowała na rynku.

Nową grę Nguyena tradycyjnie cechuje proste sterowanie i wysoki poziom trudności. - Ninja Spinki Challenges!! - ukazała się nowa gra twórcy Flappy Bird - wiadomość - 2017-01-31
Nową grę Nguyena tradycyjnie cechuje proste sterowanie i wysoki poziom trudności.
NINJA SPINKI CHALLENGES!! W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: dotGears
  2. Wydawca: Obokaidem
  3. Gatunek: zręcznościówka
  4. Platformy: iOS, AND

Gra jest pozbawiona jakiejkolwiek fabuły. Po prostu wcielamy się w małego wojownika ninja imieniem Spinki, który musi zmierzyć się z serią wyzwań testujących jego refleks oraz umiejętności.

W praktyce dostajemy zestaw sześciu zręcznościowych minigierek. W pierwszej z nich musimy przez określony czas unikać kontaktu z kotem odbijającym się niczym piłka po planszy. Możemy ruszać się tylko w lewo i prawo, więc konieczne jest odpowiednie wyczucie czasu, tak aby przemykać pod łapami futrzaka, gdy ten znajduje się akurat w powietrzu.

Drugie wyzwanie wymaga rzucania gwiazdkami w wyskakujące na ekranie cele. Trzecia minigierka stanowi zmodyfikowaną wersję pierwszej. Ponownie musimy unikać kontaktu, ale tym razem możemy poruszać się w trzech wymiarach, a jednocześnie atakujących nas wrogów jest cała banda.

Czwarty typ wyzwań wymaga, abyśmy skakali nad turlającymi się po ziemi owocami. Piąta minigierka wymusza wykonywanie uników przed próbującymi nas zmiażdżyć wielkimi kulami, a w szóstej próbujemy nie dać się trafić pociskiem wystrzeliwanym z armaty.

Każdy typ wyzwania ma kilka wersji o rosnącym poziomie trudności. Do tego wszystkie minigierki posiadają również wariant endless, gdzie rozgrywka toczy się aż do momentu naszej porażki i cała zabawa obraca się wokół prób utrzymania się przy życiu jak najdłużej.

Ninja Spinki Challenges!! ukazało się w wersjach na systemy mobilne iOS i Android. Na obu tych platformach gra jest dostępna do pobrania za darmo i nie posiada żadnych mikropłatności. Autorzy zarabiają na reklamach, które możemy obejrzeć po porażce. W efekcie dostajemy szansę kontynuowania zabawy od momentu skuchy, zamiast być zmuszonym rozpoczynać wszystko od nowa.

  1. Ninja Spinki Challenges!! w App Store
  2. Ninja Spinki Challenges!! w Google Play
  3. Oficjalna strona studia dotGears