Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 sierpnia 2019, 10:50

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Ninja rozpoczął współpracę z Adidasem

Najpopularniejszy streamer Fortnite ogłosił, że rozpoczyna współpracę ze sportową marką Adidas. Nie poznaliśmy jeszcze szczegółów dotyczących tej kolaboracji, jednak już wkrótce możemy spodziewać się pierwszych produktów z kolekcji streamera.

Ninja pierwszym solowym graczem współpracującym z Adidasem. - Ninja rozpoczął współpracę z Adidasem - wiadomość - 2019-08-28
Ninja pierwszym solowym graczem współpracującym z Adidasem.

Jeden z najpopularniejszych streamerów obecnych czasów – Tyler „Ninja” Blevins – ogłosił tej nocy rozpoczęcie współpracy z Adidasem, firmą produkującą obuwie i odzież sportową. Jest to kolejny duży krok streamera w stronę jeszcze większego rozwinięcia własnej marki. Na początku tego miesiąca Ninja porzucił serwis Twitch na rzecz Mixera, a niedawno wydał też książkę.

Nie ukazały się jeszcze żadne produkty w ramach tej współpracy, ale najpewniej nie będziemy musieli długo czekać na pierwsze owoce kolaboracji Ninjy i Adidasa. Streamer nie może teraz za wiele zdradzić na ten temat, zachęca tylko fanów do „użycia swojej wyobraźni”. Natomiast sportowa marka oznajmiła, że efekty współpracy mogą pojawić się zarówno w prawdziwym świecie, jak i w wirtualnym.

W tym momencie warto również wspomnieć o tym, że Ninja stał się pierwszym solowym graczem, który podpisał umowę z Adidasem. Przez ostatnie lata można zauważyć wzrost zaangażowania firm sportowych na rynku profesjonalnego gamingu. Wiele marek decyduje się na współpracę z najlepszymi drużynami – kilka miesięcy temu Nike podpisał umowę z chińską drużyną League of Legends.