Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2012, 10:19

autor: Hed

Niezniszczalni 2 także jako gra – pojawiły się filmy z rozgrywki

W sieci pojawiły się filmy z gry na podstawie filmu Niezniszczalni 2. To ostateczne potwierdzenie, że taka produkcja wkrótce powinna trafić do sklepów. Plotki na jej temat pojawiły się jakiś czas temu – wynikało z nich, że tytuł zostanie wydany przez Ubisoft.

Niezniszczalni 2 także jako gra – pojawiły się filmy z rozgrywki - ilustracja #1
Sylvester Stallone – wypisz, wymaluj!

Film Niezniszczalni 2 (The Expendables 2) doczeka się gry, która zostanie wydana w dystrybucji cyfrowej. Plotki o takiej produkcji pojawiły się w sieci jakiś czas temu i zostały potwierdzone kilkoma materiałami wideo. Jeden z nich nakręcił serwis tvgry.pl, więc możecie sprawdzić jak prezentują się Sylvester Stallone i inni znani aktorzy kina akcji w wersji elektronicznej. Wydawcą tytułu będzie najprawdopodobniej firma Ubisoft.

The Expendables 2 wygląda na typową i niedrogą produkcję zręcznościową, w której połączono kilka popularnych gatunków. Trzonem zabawy jest szybka i zręcznościowa strzelanka z widokiem z góry oraz trybem kooperacji dla czterech osób. W pewnych scenach gra zamienia się w „celowniczek na szynach”. Oprawa i rozgrywka pozostawiają wiele do życzenia, ale w końcu to produkcja dla prawdziwych twardzieli, którym takie drobnostki nie straszne.

Niezniszczalni 2 także jako gra – pojawiły się filmy z rozgrywki - ilustracja #2The Expendables 2, znany w Polsce jako Niezniszczalni 2, to film stworzony przez Simona Westa, Sylvestra Stallone i pokaźną ekipę nieco zapomnianych aktorów kina akcji. Fabuła obrazu jest prosta – najemnicy ruszają na teren wroga, aby pomścić kolegę i uratować świat przed zagładą. Bardzo możliwe, że w grze podejmiemy tą samą misję. Niestety, na razie nie znamy jej daty premiery, bo póki co adaptacja nie została nawet zapowiedziana.

  1. Oficjalna strona filmu The Expendables 2
  2. The Expendables 2 w tvgry.pl