Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2006, 14:57

autor: Krooliq

Niemieckojęzyczna wersja Ankh: Heart of Osiris w „złocie”

Fani przygód młodzieńca Assila, rozgrywających się w realiach starożytnego Egiptu, mogą już zacząć zacierać ręce – studio developerskie Deck 13 Interactive ogłosiło, że niemieckojęzyczna wersja Ankh: Heart of Osiris osiągnęła właśnie „złoty” status i odjechała do tłoczni.

Fani przygód młodzieńca Assila, rozgrywających się w realiach starożytnego Egiptu, mogą już zacząć zacierać ręce – studio developerskie Deck 13 Interactive ogłosiło, że niemieckojęzyczna wersja Ankh: Heart of Osiris osiągnęła właśnie „złoty” status i odjechała do tłoczni. Premiera programu u naszych zachodnich sąsiadów odbędzie się pod koniec bieżącego miesiąca. Niestety, na razie nieznany jest termin debiutu angielskiej edycji omawianego tytułu.

Niemieckojęzyczna wersja Ankh: Heart of Osiris w „złocie” - ilustracja #1

Ankh: Heart of Osiris to kontynuacja gry Ankh: The Tales of Mystery. Warstwa fabularna programu traktuje o dalszych losach Assila i Thary, bohaterów dobrze znanych z pierwszej odsłony serii, i przedstawia wiele zagadnień oraz wątków w zupełnie nowym świetle. Ponadto tym razem gracz ma okazję sterować nie tylko wspomnianą parą bohaterów, lecz także samym Faraonem.

Niemieckojęzyczna wersja Ankh: Heart of Osiris w „złocie” - ilustracja #2

Więcej informacji na temat omawianej produkcji, jak również jej poprzedniczki, znajdziecie na łamach naszego serwisu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Ankh: Serce Ozyrysa

Ankh: Serce Ozyrysa