Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2017, 10:16

Nie ma mocnych na Playerunknown’s Battlegrounds. Top 10 Steam (18-24 czerwca)

Letnia wyprzedaż powinna osłabić pozycję lidera, ale nic takiego nie miało miejsca. Playerunknown’s Battlegrounds nadal pozostaje najchętniej kupowanym produktem na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji na komputerach osobistych.

Wydaje się, że pozycji Playerunknown’s Battlegrounds nic nie jest w stanie zagrozić, nawet letnia wyprzedaż. Zresztą dzieło zespołu Bluehole jest na tyle świeże, że nie załapało się nawet na kilkuprocentową zniżkę. Inne pewniaki, to oczywiście Grand Theft Auto V i Counter-Strike: Global Offensive. Ale już znajdującą się na trzecim miejscu grę NieR: Automata objęła trzydziestoprocentowa bonifikata, znajdującego się na piątym miejscu Wiedźmina 3 czterdziestoprocentowa. Jeżeli ktoś wstrzymał się z zakupem, to teraz za parę groszy może nabyć Śródziemie: Cień Mordoru (-80% ceny), Dishonored 2 (-50%), Fallouta 4 (-50%), czy H1Z1: King of the Kill (-50%).

1.

Playerunknown’s Battlegrounds

2.

Grand Theft Auto V

3.

NieR: Automata

4.

Counter-Strike: Global Offensive

5.

The Witcher 3: Dziki Gon - Edycja gry roku

6.

Śródziemie: Cień Mordoru - Edycja gry roku

7.

Dishonored 2

8.

H1Z1: King of the Kill

9.

Fallout 4

10.

Hollow Knight

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.