Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 25 czerwca 2017, 15:14

autor: Adrian Werner

The Walking Dead: March to War - zbliża się premiera strategii na licencji Żywych trupów

Wersja testowa mobilnej strategii The Walking Dead: March to War trafiła do dystrybucji w filipińskiej wersji usługi App Store. Dzięki temu wiemy, że premiera gry nastąpi już wkrótce. Ponadto możemy obejrzeć nowy zapis rozgrywki.

Na razie nie wiemy, kiedy dokładnie gra trafi do dystrybucji. - The Walking Dead: March to War - zbliża się premiera strategii na licencji Żywych trupów  - wiadomość - 2017-06-26
Na razie nie wiemy, kiedy dokładnie gra trafi do dystrybucji.
THE WALKIND DEAD: MARCH TO WAR W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Disruptor Beam
  2. Gatunek: strategia
  3. Platformy: iOS, AND
  4. Data premiery: 2017 r.
  5. Model biznesowy: free-to-play

W filipińskim App Store, w ramach soft launchu, ruszyły testy wczesnej wersji The Walking Dead: March to War, czyli mobilnej strategii autorstwa studia Disruptor Beam, bazującej na popularnej marce Żywe trupy.

Gracze z Polski nie mają co prawda dostępu do tych testów, ale warto odnotować fakt ich startu, gdyż oznacza to, że gra jest na ukończeniu i nie powinniśmy już długo czekać na premierę. Ponadto dzięki soft launchowi w sieci pojawiły się świeże zapisy rozgrywki, pozwalające zobaczyć, jak projekt prezentuje się w akcji.

Przypomnijmy, że The Walking Dead: March to War jest nastawioną na tryb multiplayer strategią, która mimo wieloosobowego charakteru skoncentruje się na fabule. Gra osadzona będzie w okolicach miasta Waszyngton, w jakiś czas po wybuchu epidemii zombie. Obejmiemy dowództwo nad grupą ocalałych i spróbujemy zapewnić im przetrwanie w postapokaliptycznej rzeczywistości. Żywe trupy nie będą jedynym zagrożeniem. Równie niebezpieczne okażą się kontrolowane przez innych graczy grupy ludzi. Przetrwanie wymusi jednak współpracę z innymi użytkownikami, więc trzeba będzie starannie dobierać sojuszników i wrogów.

Podczas zabawy będziemy odnajdywali ocalałych błąkających się po świecie i werbowali ich do naszej grupy. Poza zarządzaniem obozem zajmiemy się również wysyłaniem ludzi na misje, obejmujące m.in. ataki na wrogie siły czy wyprawy po surowce. Regularnie zmuszani też będziemy podejmować ciężkie decyzje moralne, wpływające na dalszy rozwój fabuły.

Przypomnijmy, że The Walking Dead: March to War zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Na obu platformach gra wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

  1. Oficjalna strona gry
  2. The Walking Dead: March to War w filipińskim App Store