Sony PlayStation 3 Najnowsze wiadomości (551)

Ile czasu zajmie ukończenie Alone in the Dark?

Ile powinna trwać idealna gra? Oczywiście tyle, aby nie zdążyć nas znudzić. Ostatnimi czasy długość rozgrywki w większości tytułów przystępnych dla nieco szerszego grona graczy oscyluje w granicach 8-12 godzin. Co prawda Alone in the Dark ma być nieco dłuższy, ale i tak doskonale wpisuje się w tę tendencję.

Przemysław Zamęcki

26 maja 2008 12:54

Ile czasu zajmie ukończenie Alone in the Dark?

Guitar Hero: World Tour droższy niż Rock Band

Zaanonsowane przed kilkoma dniami Guitar Hero: World Tour od samego początku porównywane jest z grą muzyczną Rock Band, którą w zeszły piątek Electronic Arts wprowadziło na europejski rynek. Analizując ofertę amerykańskiego sklepu internetowego Gamestop, można dojść do wniosku, że oba tytuły łączyć będzie nie tylko podobny zestaw akcesoriów, ale również wysoka cena.

Marek Grochowski

26 maja 2008 12:05

Guitar Hero: World Tour droższy niż Rock Band

Znamy listę postaci w Tekkenie 6

Znamy już skład wojowników, którzy wezmą udział w turnieju King of Iron Fist Tournament w najnowszej, szóstej już, konsolowej odsłonie jednej z najpopularniejszych bijatyk – Tekkenie. Tym razem ich liczba jest większa niż kiedykolwiek w serii - do dyspozycji oddanych zostało aż 41 postaci, w tym wszystkie z Tekken 5: Dark Resurrection.

Dorota Drużko

26 maja 2008 10:39

Znamy listę postaci w Tekkenie 6

Kratos i gitary - darmowy utwór dla posiadaczy Guitar Hero III w wersji na konsolę PS3

Posiadacze konsoli Microsoftu i gry Guitar Hero III w zeszłym roku otrzymali całkowicie za darmo utwór MJOLNIR będący remiksem przewodniego tematu muzycznego w serii gier Halo. Sześć miesięcy po tym wydarzeniu na podobny zabieg zdecydowało się Sony, choć tym razem zamiast nawiązań do Master Chiefa, na plan pierwszy wysuwa się nie mniej znana postać gier video, Kratos.

Przemysław Zamęcki

25 maja 2008 17:42

Kratos i gitary - darmowy utwór dla posiadaczy Guitar Hero III w wersji na konsolę PS3

Resident Evil 5 najpóźniej w marcu przyszłego roku

W marcu tego roku minęło dwanaście lat od czasu, kiedy pierwsza część Resident Evil wylądowała w czytnikach japońskich konsol. Przez ten czas seria zdążyła zaliczyć kilka wzlotów i upadków, jednakże jedno jest pewne: Resident Evil 5 jest w chwili obecnej jednym z najbardziej wyczekiwanych przez graczy tytułów. Kiedy zatem możemy spodziewać się jego premiery?

Przemysław Zamęcki

24 maja 2008 14:37

Resident Evil 5 najpóźniej w marcu przyszłego roku

Alone in the Dark będzie jedną z ostatnich gier single-player wydanych przez Atari

Jak się okazuje, Alone in the Dark będzie jedną z ostatnich tradycyjnych gier single-player wydanych przez Atari. Możemy o tym przeczytać w wywiadzie udzielonym przez prezesa koncernu Infogames (będącego w posiadaniu wspomnianej firmy), Phila Harrisona, dla serwisu Gamasutra. W przyszłości Atari ma odejść od tego typu produkcji na rzecz społecznościowych gier on-line.

Dorota Drużko

23 maja 2008 18:20

Alone in the Dark będzie jedną z ostatnich gier single-player wydanych przez Atari

Resident Evil 5 z trybem kooperacji?

W Sieci pojawiła się wiadomość, iż najnowsza cześć popularnego survival-horroru - Resident Evil 5 będzie posiadać tryb kooperacji. Gracze objęliby w nim kontrolę nad głównym bohaterem, Chrisem oraz pomagającą mu najemniczką, której imię na razie pozostaje nieznane. Postaci pozostawałyby ze sobą w ciągłym kontakcie dzięki łączności bezprzewodowej.

Dorota Drużko

23 maja 2008 13:33

Resident Evil 5 z trybem kooperacji?

Ubisoft ujawnia nową postać, która pojawi się w kolejnej części Prince of Persia

Co prawda jeszcze nie znamy oficjalnego podtytułu kolejnej części Prince of Persia, niemniej jednak po pierwszych screenshotach przedstawiających głównego bohatera czas, aby uchylić kolejnego rąbka tajemnicy.

Przemysław Zamęcki

23 maja 2008 10:12

Ubisoft ujawnia nową postać, która pojawi się w kolejnej części Prince of Persia

Trzy tajemnicze gry od Ubisoftu

Podniesiony na duchu swoimi wynikami finansowymi koncern Ubisoft myśli już o następnym roku fiskalnym. Prócz wydania takich gier, jak H.A.W.X., EndWar czy Shaun White Snowboarding, francuska firma ma w planach jeszcze kilka innych projektów.

Marek Grochowski

23 maja 2008 10:10

Trzy tajemnicze gry od Ubisoftu

Rock Band w Europie

Po długich oczekiwaniach na Starym Kontynencie ukazała się wreszcie pierwsza wspólna produkcja duetu Harmonix-Electronic Arts. Pół roku po amerykańskiej premierze Rock Band trafił również do sklepów w Europie.

Marek Grochowski

23 maja 2008 09:20

Rock Band w Europie

Jutro zadebiutuje w sklepach ścieżka dźwiękowa do gry Alone in the Dark

Firmy Atari Inteactive i MILAN RECORDS zapowiedziały na 24 maja premierę ścieżki dźwiękowej skomponowanej na potrzeby gry Alone in the Dark.

Przemysław Zamęcki

23 maja 2008 07:47

Jutro zadebiutuje w sklepach ścieżka dźwiękowa do gry Alone in the Dark

Bioshock na PlayStation 3 potwierdzony

To, co jeszcze niedawno wydawało się być jedynie zwykłą mrzonką i niepotwierdzonymi spekulacjami stało się faktem. Bioshock zmierza na PlayStation 3.

Przemysław Zamęcki

23 maja 2008 07:08

Bioshock na PlayStation 3 potwierdzony

Oficjalne screenshoty z najnowszego Prince of Persia

W końcu w Sieci pojawiły się pierwsze oficjalne screenshoty z najnowszej odsłony Prince of Persia w wersji dla X360. Jak widać twórcy – studio Ubisoft Montreal - rzeczywiście starają się uczynić ją znacznie bardziej baśniową niż miało to miejsce w przypadku poprzednich części.

Dorota Drużko

22 maja 2008 14:18

Oficjalne screenshoty z najnowszego Prince of Persia

Guitar Hero World Tour oficjalnie w produkcji

Spekulacje dobiegły końca - koncern Activision wraz z firmą RedOctane zaanonsował oficjalnie czwartą odsłonę gry Guitar Hero. Muzyczna odpowiedź na popularnego Rock Banda będzie nosić podtytuł World Tour i jeszcze tej jesieni trafi do posiadaczy konsol X360, PS3, Wii oraz PS2 – donoszą zachodnie źródła.

Marek Grochowski

22 maja 2008 09:00

Guitar Hero World Tour oficjalnie w produkcji

Twórcy Undertow częścią Epic Games

Niezależne dotąd studio Chair Entertainment, znane ze stworzenia strzelaniny Undertow na potrzeby usługi Xbox Live Arcade, zostało w całości wykupione przez firmę Epic Games. Taka właśnie informacja pojawiła się w oświadczeniu prasowym amerykańskiej korporacji, która ujawniła przy okazji swoje plany co do nowego nabytku.

Marek Grochowski

21 maja 2008 10:45

Twórcy Undertow częścią Epic Games

Skate 2 - pierwsze zwiastuny

Po tym, jak gra skate. zdobyła w oczach odbiorców spore uznanie i zdaniem wielu przewyższyła nawet konkurencyjne Tony Hawk’s Proving Ground, koncern Electronic Arts postanowił pójść za ciosem i wydać drugą odsłonę swego hitu. Choć od zaanonsowania Skate’a 2 minął ponad tydzień, dotąd nie mieliśmy okazji przyjrzeć mu się z bliska.

Marek Grochowski

21 maja 2008 09:45

Skate 2 - pierwsze zwiastuny

Lost - dwa tygodnie do końca konkursu

CD Projekt informuje, do końca konkursu na najlepszych "sobowtórów" bohaterów z LOST: Zagubieni pozostały już niecałe dwa tygodnie. Jeśli więc jeszcze nie wysłałeś swojej pracy, zrób to teraz!

CDP.pl Press Release

20 maja 2008 19:30

Lost - dwa tygodnie do końca konkursu

Killzone 2 – kolejne informacje

Od przyszłorocznej premiery gry Killzone 2 dzieli nas co prawda jeszcze trochę czasu, jednak producent pierwszoosobowej strzelaniny, zespół Guerilla Games, buduje już stopniowo napięcie przed debiutem swego dzieła. Firma z Amsterdamu ujawniła światu kolejne fakty na temat jednego z najbardziej oczekiwanych exclusive’ów dedykowanych konsoli PLAYSTATION 3.

Marek Grochowski

20 maja 2008 16:03

Killzone 2 – kolejne informacje

Guns of the Patriots nie zakończy serii Metal Gear

Jak wszyscy mogliśmy podejrzewać, zakończenie jednej z najważniejszych serii na konsolach Sony nastąpić powinno wraz z czwartą częścią Metal Gear Solid. Świadczyć może o tym chociażby wypowiedź jej twórcy, Hideo Kojimy, który poinformował iż głównemu bohaterowi nie jest pisany długi żywot. Okazuje się jednak, że śmierć Snake-a nie oznacza wcale śmierci cyklu.

Dorota Drużko

20 maja 2008 09:49

Guns of the Patriots nie zakończy serii Metal Gear

Haze kolejnym tytułem niepracującym w 720p

Pamiętacie burzę, jaką wywołała w Internecie informacja o tym, że Halo 3 renderowane jest w rozdzielczości (natywnej) 640p (1152 x 640), a nie 720p, uważanej za prawdziwy tryb HD? Podobna sytuacja miała miejsce z Call of Duty 4, które z kolei pracuje jedynie w 600p (1024 x 600). Do grona produkcji nieobsługujących 720p wkrótce dołączy także Haze.

Rafał Skierski

19 maja 2008 15:07

Haze kolejnym tytułem niepracującym w 720p

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl