Firmy Ubisoft, Midway oraz Tigos Studios poinformowały o wydaniu dwóch paczek DLC do gry Wheelman. O ile jednak za pierwszą musimy zapłacić, o tyle druga jest już w pełni darmowa. W chwili obecnej dodatki mogą pobrać jedynie posiadacze Xboksa 360. Właściciele PlayStation 3 muszą poczekać do czwartku.
Piotr Doroń
5 maja 2009 08:30
Techland poinformował dzisiaj, że na stronie Call of Juarez: Więzy Krwi znalazły się nowe materiały z naszej rodzimej superprodukcji.
Techland Press Release
4 maja 2009 20:18
Assassin's Creed 2 to z pewnością jeden z najgorętszych tytułów nadchodzącej jesieni. Nic wiec dziwnego, że Ubisoft starannie dobiera publikowane informacje i buduje coraz większe napięcie wokół powstającego tytułu. Tym większą niespodzianką są najnowsze materiały, które wyciekły do sieci.
Michał Zieliński
4 maja 2009 12:00
Tytuł opracowywany przez Gearbox Software od jakiegoś czasu stał pod znakiem zapytania, głównie z powodu problemów kadrowych oraz restrukturyzacji samego studia.
Michał Molenda
4 maja 2009 11:07
Jedna z najlepszych (jeśli nie najlepsza) serii gier bokserskich doczeka się premiery czwartej części już pod koniec czerwca. A dzisiaj mamy dla Was kompletną listę sław ringu, które wystąpią w Fight Night Round 4.
Filip Grabski
4 maja 2009 10:41
Koncern Activision ujawnił kolejną paczkę utworów, które znajdziemy w kompilacji Guitar Hero: Smash Hits. Po zestawach opracowanych na bazie Guitar Hero oraz Guitar Hero II przyszedł czas na Guitar Hero III: Legends of Rock. Wśród ośmiu kompozycji znajdziemy legendarne już Through The Fire And Flames zespołu Dragonforce.
Piotr Doroń
4 maja 2009 10:25
O kontrowersjach wokół Six Days In Fallujah słyszeliśmy już kilkukrotnie. Jakiś czas temu firma Konami zrezygnowała z wydawania gry. Taką decyzję podjęto wobec protestów, co do jej treści. Produkcja miałaby ukazywać wojnę w Iraku w rzetelny sposób, podejmując także drażliwe kwestie. Prezes studia zajmującego się tytułem wypowiedział się w tej kwestii, pytając o kondycję gier, jako środka przekazu.
Szymon Liebert
3 maja 2009 14:19
Dowiedzieliśmy się o testach dwóch strzelanek oferujących również rozgrywkę sieciową. Firma Novalogic ogłosiła start otwartej bety swojego nowego dzieła – Delta Force: Xtreme 2 – czyli kontynuacji dobrze znanej serii. Tymczasem TimeGate Studios zaprasza chętnych do wypróbowania swojego projektu – Section 8 – ciekawie zapowiadającej się strzelanki, która postara się namieszać w tym gatunku.
Szymon Liebert
3 maja 2009 12:18
Potwierdziły się plotki, sugerujące, że do ekipy zajmującej się dewelopingiem nowej, next-genowej wersji gry akcji Splatterhouse dołączyło kilka osób ze studia BottleRocket. Jest to o tyle dziwne, że na początku lutego cały zespół BottleRocket został odsunięty od produkcji z uwagi na niezadowolenie wydawcy, koncernu Namco Bandai, wynikające ze słabej jakości zaprezentowanego fragmentu kodu gry.
Piotr Doroń
3 maja 2009 10:50
Gra o przygodach Batmana, której spodziewaliśmy się do tej pory w czerwcu tego roku, zaliczy spore opóźnienie. Firmy Eidos i Warner Bros. wyjaśniły, że Batman: Arkham Asylum pojawi się pod koniec tego lata, czyli najpóźniej 22 września. Powody przesunięcia premiery nie są znane, ale według twórców dodatkowy czas pozwoli doszlifować projekt i przedstawić graczom najwyższą jakość.
Szymon Liebert
2 maja 2009 16:27
Które z zapowiedzianych produkcji wzbudzają największe zainteresowanie wśród posiadaczy najnowszych konsol stacjonarnych? Na jakie tytuły czekają oni najbardziej? Odpowiedzi na powyższe pytania udzielają najnowsze badania grupy OTX.
Piotr Doroń
2 maja 2009 11:35
Brytyjski koncern Codemasters ujawnił oficjalne daty premiery Overlord II, gry akcji z elementami cRPG, będącej kontynuacją ciepło przyjętego Overlorda, autorstwa Triumph Software (wydanego w czerwcu 2007 roku w przypadku PC i Xbox 360, a także w czerwcu 2008 roku, jeśli chodzi o edycję na PlayStation 3).
Piotr Doroń
1 maja 2009 13:05
Ponad milion sprzedanych egzemplarzy konsolowych wersji pierwszego DLC do Call of Duty: World at War nie mogło pozostać niezauważone. Wielkie zainteresowanie graczy nowymi mapkami do tryby multiplayer oraz rozwinięciem idei trybu Nazi Zombies, niemalże automatycznie pociągnęło za sobą zapowiedź drugiego dodatku. Map Pack 2 trafi do oferty Xbox Live Marketplace oraz PlayStation Network.
Piotr Doroń
1 maja 2009 12:30
Najnowsza osłona Need for Speed: Undercover otrzymała właśnie dwa pakiety z dodatkową zawartością. Pierwszy z nich, Challenge Series, jest zupełnie darmowy i wprowadza 60 wyścigów w dwóch nowych trybach zabawy oraz trzy niedostępne wcześniej auta. Za drugie z rozszerzeń – Boss Car Pack – trzeba zapłacić 5 dolarów (400 punktów Microsoftu). W zamian za tę kwotę otrzymamy potężne samochody.
Szymon Liebert
30 kwietnia 2009 17:47
Mamy dobre wieści dla wszystkich żywo zainteresowanych premierą gry inFamous w naszym kraju. Tytuł studia Sucker Punch zawita u nas jeszcze w maju w pełnej polskiej wersji językowej.
Filip Grabski
30 kwietnia 2009 12:32
Konsolowe gry RPG przenoszone na grunt pecetów zawsze wydają się nieco prostackie (przynajmniej pod względem sterowania), a pecetowe gry fabularne na konsolach nie istnieją z powodu zbyt skomplikowanego interfejsu. Dragon Age ma pogodzić te dwa światy.
Filip Grabski
30 kwietnia 2009 11:52
Firma Ubisoft poinformowała, że długo oczekiwana strzelanina Call of Juarez: Bound in Blood, autorstwa polskiego producenta, studia Techland, trafi do sprzedaży w krajach europejskich 3 lipca. Wiadomość została ujawniona przy okazji publikacji optymistycznego raportu finansowego za cały ubiegły rok fiskalny (zakończony 31 marca).
Piotr Doroń
30 kwietnia 2009 11:24
W sieci pojawił się zwiastun MAG przedstawiający bezpośrednio rozgrywkę z tej oczekiwanej przez wielu posiadaczy PlayStation 3 produkcji. Otrzymaliśmy również kilkanaście dodatkowych fotek, które pozwalają podejrzeć lokacje, modele postaci i inne elementy. Gra tworzona przez Zipper Interactive będzie charakteryzować się przede wszystkim dużą ilością graczy biorących udział w pojedynkach.
Szymon Liebert
30 kwietnia 2009 11:19
Znamy finał pojawiających się od początku tygodnia informacji o problemach z produkcją gry Wiedźmin: Powrót Białego Wilka.
Łukasz Malik
30 kwietnia 2009 11:00
Na jednym z zagranicznych portali pojawiła się wypowiedź podpisana: Michal Kicinski, Joint CEO CD Projekt Group. Została ona umieszczona jako komentarz do wiadomości przedstawiającej doniesienia o anulowaniu konsolowego Wiedźmina – pisaliśmy o sprawie wcześniej. Wiele wskazuje na to, że informacje podane przez autora komentarza są prawdziwe i rzeczywiście pochodzą od pana Kicińskiego.
Szymon Liebert
29 kwietnia 2009 20:48