Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 stycznia 2022, 18:28

New Year Sale na GOG-u (taniej m.in. serie Gothic, Wiedźmin i Star Wars)

Na platformie GOG.com trwa wyprzedaż New Year Sale. W obniżonych cenach można zakupić m.in. gry z serii Gothic, Wiedźmin, Star Wars, Disciples czy Risen. Akcja potrwa do 31 stycznia.

Dziś o godzinie 15:00 czasu polskiego na platformie GOG.com rozpoczęła się wyprzedaż New Year Sale. W ramach akcji dostępnych jest ponad 2 500 ofert, a niektóre gry są przecenione aż o 90%. Promocje pozostaną aktywne do 31 stycznia do godziny 15:00.

W szczególnie atrakcyjnych cenach można nabyć trylogie Gothic, Risen oraz Wiedźmin – dwie pierwsze za około trzy „dychy”, a ostatnią za cztery. Solidnych przecen doczekały się również produkcje z uniwersum Gwiezdnych wojen. Ponadto za kilka złotych można dostać klasyczne odsłony takich kultowych marek jak Disciples czy Sacred, a sięgając nieco głębiej do portfela – hity pokroju BioShocka Infinite (z dodatkami), Wasteland III oraz Cyberpunka 2077.

Pełną listę tytułów dostępnych w ramach wyprzedaży sprawdzicie, klikając w poniższy przycisk. Pod nim natomiast znajdziecie szereg wybranych produkcji, które wydają się warte uwagi.

Wyprzedaż New Year Sale na GOG.com

Wyprzedaż New Year Sale na GOG.com – wybrane oferty

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.