Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2022, 18:55

W Dying Light ruszyło wydarzenie Spike's Story: Last Call; trailer i szczegóły

Dying Light otrzymało czasowe wydarzenie Spike's Story: Last Call podzielone na kilka części. Pierwszy epizod wystartował dzisiaj.

Premiera Dying Light 2 coraz bliżej. Techland jednak nie zamierza porzucać pierwszej odsłony cyklu i zapowiedział w niej czasowe wydarzenie Spike's Story: Last Call. Z tej okazji opublikowano krótki zwiastun fabularny, który możecie zobaczyć poniżej.

Wydarzenia ukazane w Spike’s Story: Last Call mają miejsce po tych, których byliśmy świadkami w podstawowej wersji gry. Bandyci zniszczyli większość bezpiecznych schronień w Harran, narażając tym samym ocalałych na zakażenie wirusem zombie. Jeden z towarzyszy protagonisty – Spike – postanawia sprzeciwić się takiemu stanowi rzeczy i tworzy azyl dla mieszkańców miasta.

Podczas tego eventu wykonamy dwa nowe zadania. W pierwszym będziemy eliminować bandytów, a w drugim ochronimy ocalałych przed zombie, wykorzystując „elementy środowiska”.

Całość wydarzenia podzielona została na kilka epizodów. Opisana powyżej historia będzie ukazana w pierwszej części, którą możemy rozegrać od dziś do 28 stycznia. Na ten moment nie mamy informacji na temat kolejnych odsłon eventu.

  1. Dying Light - poradnik do gry
  2. Recenzja gry Dying Light - poważniejsze, lepsze i ładniejsze Dead Island