Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2017, 19:17

autor: Góral

Need for Speed: Payback - zwiastun i prezentacja nowego modelu BMW M5

Firma Electronic Arts pokazała nowy zwiastun gry wyścigowej Need for Speed: Payback, a przy okazji zapowiedziała wraz z BMW przyszłoroczny model samochodu M5.

Need for Speed: Payback - zwiastun i prezentacja nowego modelu BMW M5 - ilustracja #1

Podczas targów E3 2017 firma Microsoft zapowiedziała grę Forza Motorsport 7, przy okazji prezentując samochód Porsche 911 GT2 RS 2018. Electronic Arts postanowiło wykonać podobny ruch i podczas pokazu gry Need for Speed: Payback, ujawniła wraz z BMW przyszłoroczny model M5. Oprócz tego nie zabrakło oczywiście nowego zwiastuna produkcji, prezentującego efektowny pościg. Dodatkowo na oficjalnej stronie podzielono się kilkoma szczegółami dotyczącymi policji.

Deweloperzy zapewniają, że w nowym Need for Speedzie policja się nie patyczkuje. Jednym z jej atutów będzie współpraca i koordynowanie działań. Gliniarze zostaną podzieleni na kilka rodzajów: Crown Victoria to podstawowy radiowóz, zazwyczaj rozpoczynający pościgi; Dodge Charger SRT8 jest szybszy i odporniejszy; Corvette GS to najszybszy z pojazdów służących obecnie w Fortune Valley; Pancer skupia się na brutalnej sile; Śmigłowiec służy do śledzenia nas z powietrza.

Policja tworzyć będzie blokady, rozmieszczać na drodze kolczatki i wyłączać na chwilę silnik w naszym wozie. Najlepiej będzie więc unikać stróżów prawa, ale jeżeli zechcemy, to przywołamy ich dzięki specjalnym przynętom znajdowanym w świecie gry.

Premiera Need for Speed: Payback odbędzie się 10 listopada bieżącego roku.