Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2017, 18:56

autor: Vergil

Star Wars: Battlefront II – kosmiczne bitwy na nowym materiale z rozgrywki

Miłośnicy uniwersum Gwiezdnych wojen, a także fani serii Star War: Battlefront w końcu się doczekali – podczas show poprzedzającego tegoroczne targi gamescom firma Electronic Arts pokazała światu materiał wideo prezentujący kosmiczne bitwy, czyli jeden z najważniejszych elementów kolejnej odsłony tego cyklu.

Tegoroczne targi gamescom poprzedziło show zorganizowane przez firmę Electronic Arts. Jedną z zaprezentowanych na nim atrakcji były kosmiczne bitwy, które zawitają do Star Wars: Battlefront II. Zaprezentowany przez deweloperów z DICE fragment rozgrywki toczył się nad planetą Fondor.

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku postaci uczestniczących w klasycznych starciach na powierzchni, również statki, za których sterami będziemy toczyć potyczki w próżni, zostaną podzielone na klasy. Oprócz kultowych X-wingów i TIE fighterów (niezależnie od tego, czy pełniących rolę bombowców, maszyn zwiadowczych czy uniwersalnych „fighterów”) wezmą w nich udział również kosmiczne pojazdy charakterystyczne dla poszczególnych bohaterów – mogliśmy podziwiać między innymi Slave’a I należącego do Boba Fetta, Black One’a pilotowanego przez Poego Damerona, Scimitara (statek Dartha Maula) czy wreszcie Sokoła Millenium, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Warto także zauważyć, że frakcje biorące udział w starciach otrzymają indywidualne zadania do wykonania w trakcie zmagań – podczas gdy jedni będą się starać zrealizować swoją misję, drudzy będą musieli za wszelką cenę im w tym przeszkodzić.

W Star Wars: Battlefront II piloci X-wingów i TIE fighterów będą walczyć u boku postaci znanych ze wszystkich trzech trylogii. Kosmiczny pojedynek Poego Damerona, Hana Solo i Dartha Maula? Czemu nie! - Star Wars: Battlefront II – kosmiczne bitwy na nowym materiale z rozgrywki - wiadomość - 2017-08-22
W Star Wars: Battlefront II piloci X-wingów i TIE fighterów będą walczyć u boku postaci znanych ze wszystkich trzech trylogii. Kosmiczny pojedynek Poego Damerona, Hana Solo i Dartha Maula? Czemu nie!

Zdecydowanie ma to wszystko klimat, budowany też przez muzykę towarzyszącą zmaganiom (oczywiście inspirowaną utworami znanymi z filmowych trylogii). Wiele wskazuje na to, że szykuje się nie lada gratka dla miłośników zmagań zwolenników ciemnej i jasnej Strony Mocy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.