Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2017, 19:17

autor: Adrian Werner

Far Cry 5 na nowym 8-minutowym zapisie rozgrywki

Firma Ubisoft wypuściła świeży zapis rozgrywki z Far Cry 5, pokazujący osiem minut akcji w lokacjach innych niż te, które mogliśmy obejrzeć na oficjalnych materiałach z targów E3.

FAR CRY 5 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: XONE, PS4, PC
  5. Data premiery: 2018 r.

Na oficjalnym kanale YouTube firmy Ubisoft opublikowano nowy materiał wideo z Far Cry 5. Trwa on osiem minut i stanowi zapis rozgrywki z innej sekcji kampanii niż ta, którą mogliśmy obejrzeć na oficjalnie udostępnionych filmikach z targów E3.

W materiale możemy zobaczyć m.in. rozjeżdżanie wrogów traktorem, lot samolotem, wędkowanie oraz jazdę ciężarówką typu Widow Maker, która świetnie sprawdza się w roli tarana, niszczącego wszystko, co stanie jej na drodze. Nie zabrakło również walki, a wśród pokazanego uzbrojenia znalazł się kij bejsbolowy.

Far Cry 5 na nowym 8-minutowym zapisie rozgrywki - ilustracja #1

Sporo uwagi poświęcono również kundlowi, stanowiącemu jednego z towarzyszy, których będziemy mogli zabrać jako wsparcie na misje. Pies pomoże nam w walce z ludźmi i dzikimi zwierzętami, przyniesie broń upuszczoną przez wrogów oraz ostrzeże warczeniem przed pobliskimi zagrożeniami.

Przypomnijmy, że Far Cry 5 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi w przyszłym roku.

  1. Graliśmy w Far Cry 5 – tu nie będzie rewolucji
  2. Oficjalna strona gry