Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2017, 10:33

autor: Entelarmer

Need for Speed: Payback - pre-order oferuje ekskluzywny kolor dymu z opon

W sieci pojawiły się informacje na temat bonusu dołączanego do zamówień przedpremierowych gry Need for Speed: Payback. Będzie nim ekskluzywny kolor dymu z opon dla pojazdów z Platynowej Paczki Samochodów, czyli drugiego dodatku dla nabywców.

Zapowiedź nowej odsłony serii Need for Speed o podtytule Payback w zeszłym miesiącu spotkała się z oczywistym zainteresowaniem, zwłaszcza że twórcy ujawnili wtedy liczne szczegóły na temat rozgrywki i fabuły. Jednak od czasu pokazu na tegorocznej edycji targów E3 nie dowiedzieliśmy się nic więcej. Pewne informacje zdradza strona gry w sklepie EB Games, ale zamiast zaciekawienia mogą one wzbudzić poirytowanie graczy. Chodzi o bonusy dołączane do zamówień przedpremierowych, wśród których znalazł się… niebieski kolor dymu z opon. By było zabawniej, barwa ta jest dostępna tylko dla pojazdów z Pakietu Platynowych Samochodów, będącego drugim dodatkiem: Nissana 350Z 2008, Forda F-150 Raptor 2016, Chevroleta Camaro SS 1967, Dodge’a Chargera R/T 1969 oraz Volkswagena Golfa GTI Clubsport 2016.

Niebieski dym z opon, czyli jak zachęcić (?) do zakupu edycji przedpremierowej według Electronic Arts. - Need for Speed: Payback - pre-order oferuje ekskluzywny kolor dymu z opon - wiadomość - 2017-07-18
Niebieski dym z opon, czyli jak zachęcić (?) do zakupu edycji przedpremierowej według Electronic Arts.

Nie da się ukryć, że raczej nie zapisze się to w historii najbardziej ekscytujących prezentów w historii. Nie jest też to pierwszy raz, kiedy firma Electronic Arts ma cokolwiek skromny prezent dla preorderowców – poprzednio wydawca uznał emotikony w grze (Star Wars: Battlefront) za wystarczający wabik na graczy. Można by się też kłócić, że przynajmniej dodatek jest bardziej sensowny niż Thumb Fighters z przedpremierowej edycji Street Figher IV, a jednocześnie nie dodaje do rozgrywki żadnych istotnych elementów, które de facto zmuszałyby do zakupu. Niemniej trudno sobie wyobrazić, by alternatywny kolor dymu zachęcił niezdecydowanych do zakupu Need for Speed: Payback przed premierą, zaplanowaną – przypomnijmy – na 10 listopada na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.