Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2009, 09:30

autor: Crash

Naughty Bear, czyli pogromca misia Uszatka

Artificial Mind & Movement, deweloper wydanej niedawno gry akcji WET, zaanonsował powstawanie kolejnego przedsięwzięcia. Nowa gra nosi tytuł Naughty Bear, a do sklepów trafi w drugiej połowie przyszłego roku.

Artificial Mind & Movement, deweloper wydanej niedawno gry akcji WET, zaanonsował swoje kolejne przedsięwzięcie. Nowa gra nosi tytuł Naughty Bear, a do sklepów trafi w drugiej połowie przyszłego roku.

Naughty Bear to osobliwa gra akcji, w której główny bohater – zdesperowany pluszowy miś – postanawia zemścić się na mieszkańcach „Wyspy Doskonałości”, prowadząc krwawą i sadystyczną krucjatę. Pytacie co też może doprowadzić słodkiego pluszaka do podjęcia tak drastycznych kroków? Nasz protagonista nie otrzymuje zaproszenia na urodzinową zabawę swych równie pluszowych przyjaciół.

Naughty Bear, czyli pogromca misia Uszatka - ilustracja #1

Tytuł ten przeznaczony będzie wyłącznie dla grona starszych graczy, a wszystkie dzieciaki (jak i fani misia Uszatka), aby uniknąć traumatycznych przeżyć, powinny unikać bliższego kontaktu z grą. Wcielając się w tytułowego rozrabiakę, wejdziemy w posiadanie szeregu sadystycznych narzędzi (w tym widocznych na zdjęciu siekier), aby w maniakalny i bezwzględny sposób eliminować niczego niepodejrzewające ofiary. Więcej szczegółów o samej rozgrywce – poza pojawieniem się systemu punktów opartym na sianiu terroru – poznamy nieco później, ale można przypuszczać, że tytuł należeć będzie do grona gier z gatunku shlasherów.

Naughty Bear odda do dyspozycji gracza aż trzydzieści krwawych poziomów, a jego docelowymi platformami są PlayStation 3 i Xbox 360. Wszystkich zaintrygowanych zapraszam do zapoznania się z oficjalną stroną gry. Witryna na tę chwilę świeci pustkami, ale w niedługim czasie spodziewać się można pełnego otwarcia.