Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2012, 16:10

autor: Olek

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations - ponad milion kopii gry trafiło do sklepów

Firma Namco Bandai poinformowała, że liczba egzemplarzy gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations rozesłanych do sklepów na całym świecie przekroczyła milion. Wynik ten udało się osiągnąć w ciągu niespełna pół roku od premiery.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations - ponad milion kopii gry trafiło do sklepów - ilustracja #1

Bazująca na popularnej mandze seria gier Naruto Shippuden od 2003 roku doczekała się 15 odsłon na różnych platformach sprzętowych, osiągając nakład przekraczający 10 mln egzemplarzy. Wydawca - firma Namco Bandai podkreśla, że cykl wciąż sprzedaje się doskonale, czego przykładem jest Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations. Stworzona przez studio deweloperskie CyberConnect 2 bijatyka w samej Europie rozeszła się w ponad 420 tys. kopii.

Komercyjny sukces Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations trudno uznać za niespodziewany. Wcześniejsza odsłona cyklu - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 także zanotowała bardzo dobry wynik, choć nieco szybciej, bo barierę miliona egzemplarzy rozesłanych do sklepów udało się złamać w ciągu niespełna dwóch miesięcy od premiery.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations - ponad milion kopii gry trafiło do sklepów - ilustracja #2

Przedstawiciele studia CyberConnect 2 nie kryją zadowolenia z popularności serii, co dobrze wróży zapowiedzianej niedawno grze Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3, która powinna ukazać się wiosną przyszłego roku w wersjach na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

„Wszyscy zaangażowani w ten projekt dają z siebie maksimum, by usatysfakcjonować fanów z całego świata. Wyczekujcie więc naszej nowej gry” - apeluje Yusuke Sasaki, producent sub-cyklu Ultimate Ninja Storm.

  1. Strona internetowa firmy Namco Bandai
  2. Oficjalna strona internetowa serii Naruto Shippuden