Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2012, 16:10

autor: Olek

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations - ponad milion kopii gry trafiło do sklepów

Firma Namco Bandai poinformowała, że liczba egzemplarzy gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations rozesłanych do sklepów na całym świecie przekroczyła milion. Wynik ten udało się osiągnąć w ciągu niespełna pół roku od premiery.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations - ponad milion kopii gry trafiło do sklepów - ilustracja #1

Bazująca na popularnej mandze seria gier Naruto Shippuden od 2003 roku doczekała się 15 odsłon na różnych platformach sprzętowych, osiągając nakład przekraczający 10 mln egzemplarzy. Wydawca - firma Namco Bandai podkreśla, że cykl wciąż sprzedaje się doskonale, czego przykładem jest Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations. Stworzona przez studio deweloperskie CyberConnect 2 bijatyka w samej Europie rozeszła się w ponad 420 tys. kopii.

Komercyjny sukces Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations trudno uznać za niespodziewany. Wcześniejsza odsłona cyklu - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 także zanotowała bardzo dobry wynik, choć nieco szybciej, bo barierę miliona egzemplarzy rozesłanych do sklepów udało się złamać w ciągu niespełna dwóch miesięcy od premiery.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations - ponad milion kopii gry trafiło do sklepów - ilustracja #2

Przedstawiciele studia CyberConnect 2 nie kryją zadowolenia z popularności serii, co dobrze wróży zapowiedzianej niedawno grze Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3, która powinna ukazać się wiosną przyszłego roku w wersjach na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

„Wszyscy zaangażowani w ten projekt dają z siebie maksimum, by usatysfakcjonować fanów z całego świata. Wyczekujcie więc naszej nowej gry” - apeluje Yusuke Sasaki, producent sub-cyklu Ultimate Ninja Storm.

  1. Strona internetowa firmy Namco Bandai
  2. Oficjalna strona internetowa serii Naruto Shippuden
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations