Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 stycznia 2016, 11:45

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Real Racing 3, Plants vs Zombies 2 i Vainglory)

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Lifeline, Real Racing 3, Vainglory, Plants vs Zombies 2 czy World of Tanks Blitz.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store, Google Play i Windows Phone Store.

Lifeline

Zaczynamy od świetnej przygodówki Lifeline. Otrzymała ona w minionym tygodniu aktualizację, która dodała do kampanii krótką opowieść. Dzięki temu możemy poznać historię oddziału kosmicznych marines, którym odebrali tajemniczy sygnał dobiegający z rejonów niedaleko gwiazdy Tau Ceti. Ponadto po przejściu trybu fabularnego otrzymujemy teraz teasera, dającego wskazówki odnośnie następnego projektu autorów.

Real Racing 3

Sporą aktualizację otrzymała także gra Real Racing 3, która pomimo kilku lat na karku pozostaje najlepszym mobilnym symulatorem jazdy na rynku mobilnym. Patch dodał do gry dwa nowe samochody – Forda Shelby GT350R oraz Mustanga GT z rocznika 2015. Ponadto aktywowano kilka nowych wydarzeń, a w jednym z nich nagrodą jest Porsche 911 RSR.

Plants vs. Zombies 2

Fanów Plants vs. Zombies 2 ucieszyć powinna informacja, że gra otrzymała kolejną aktualizację z nową zawartością. Tym razem patch dodał szesnaście nowych poziomów, podczas których powracamy do czasów współczesnych, na trawnik domku jednorodzinnego, gdzie zaczęła się nasza przygoda z tą marką w pierwszej części cyklu.

Vainglory

W imponującym tempie rozwija się także Vainglory, czyli najlepsze mobilne MOBA. Nowy patch wprowadził do gry kolejnego bohatera. Tym razem jest nim stary mag imieniem Reim, który w walce wykorzystuje zaklęcia związane z mrozem i lodem.

World of Tanks Blitz

Ostatnią aktualizacją, na którą warto zwrócić uwagę jest ta, jaką otrzymało World of Tanks Blitz. Tym razem nie dodano niestety nowych czołgów, ale za to wprowadzono 41 wzorów kamuflaży, system zasobów dla klanów oraz cztery nowe misje dla czołgów japońskich. Ponadto mocno poprawiono zbalansowanie poszczególnych maszyn.