Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 14 czerwca 2016, 10:03

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Rayman Adventures, Neon Drive, Shooty Skies)

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Neo Monster, Neon Drive, Rayman Adventures, Shooty Skies oraz SimCity BuildIt.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Neo Monster

Zaczynamy od Neo Monster, które dosyć niespodziewanie stało się jednym z najpopularniejszych mobilnych klonów serii Pokemon. Nowa aktualizacja dodaje tryb multiplayer PvP, pozwalający na rywalizowanie z innymi graczami. Ponadto autorzy wprowadzili masę nowych potworów do schwytania oraz umiejętności do wytrenowania. Gruntownie przebudowano także balans rozgrywki, usunięto wiele błędów technicznych i poprawiono interfejs.

Neo Monster w App Store

Neo Monster w Google Play

Neon Drive

Ciekawą aktualizację otrzymała również gra Neon Drive, czyli wyścigowa zręcznościówka z wyśmienitym retrofuturystycznym klimatem lat 80. Patch dodał nowy poziom do kampanii oraz tryby treningowe. Wprowadzono także szesnaście osiągnięć oraz zwiększono o jedno ilość żyć, jakim dysponujemy na normalnym poziomie trudności.

Neon Drive w App Store

Rayman Adventures

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację, jaką otrzymała śliczna platformówka 2D Rayman Adventures. Wprowadza ona do kampanii nowy region w postaci Bardzo Dzikiego Wschodu, co w uniwersum tej serii oznacza krainę zainspirowaną orientem. W sumie dodano dwadzieścia poziomów i dwie rodziny jaj incrediballs, które musimy uratować w zamian za specjalne umiejętności.

Rayman Adventures w App Store

Rayman Adventures w Google Play

Shooty Skies

Bardzo ładnie rozwija się także strzelanka Shooty Skies, co zresztą nie dziwi, gdyż opracowali ją autorzy Crossy Road, którego sukces w dużej mierze był możliwy dzięki regularnym aktualizacjom. Najnowszy patch dodaje dziesięciu pilotów dysponujących unikalnymi umiejętnościami. Do tego dochodzi nowa lokacja w postaci Marsa, wraz z dodatkowymi wrogami i bossami. Ponadto do listy skrzydłowych dołączył Hyper Raybot.

Shooty Skies w App Store

Shooty Skies w Google Play

SimCity BuildIt

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć jest ta, jaką otrzymała strategia ekonomiczna SimCity BuildIt. Wprowadza ona nowy poziom rozwoju miast, pozwalając na konstruowanie futurystycznych metropolii, pełnych dronów, serwerowni, gigantycznych budynków mieszkalnych i nowoczesnych laboratoriów. Do tego dochodzi nowa waluta oraz zrobotyzowane służby miejskie. W praktyce każdy elementy gry otrzymał opcje w klimatach science-fiction, wliczając to także przydzielane nam zadania.

SimCity BuildIt w App Store

SimCity BuildIt w Google Play