Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2016, 09:20

autor: Góral

ReCore - nowy zwiastun gry ujawnia kolejne roboty [aktualizacja: gameplay i edycja kolekcjonerska]

Doczekaliśmy się nowego zwiastuna gry ReCore, na którym zaprezentowano fragmenty rozgrywki. Ponadto deweloperzy przedstawili kolejne roboty, które towarzyszyć mają nam podczas przygody.

AKTUALIZACJA:

W sieci pojawił się widoczny poniżej fragment rozgrywki z ReCore. Dodatkowo poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej gry. Zawiera ona przede wszystkim figurkę Joule i Macka, a także dekoder Corebot, litografię oraz metalowe opakowanie. Ceny niestety nie podano.

Edycja kolekcjonerska ReCore. - ReCore - nowy zwiastun gry ujawnia kolejne roboty [news zaktualizowany] - wiadomość - 2016-06-14
Edycja kolekcjonerska ReCore.

Jedna z bardziej wyczekiwanych gier na konsolę Xbox One i Windowsa 10 – ReCore – doczekała się krótkiej prezentacji na konferencji firmy Microsoft. Na poniższym materiale obejrzycie fragmenty rozgrywki, na których główna bohaterka o imieniu Joule Adams walczy z rozmaitymi mechanicznymi istotami, pokonuje napotkane przeszkody i nie tylko. Dodatkowo zaprezentowano Macka, czyli naszego zrobotyzowanego towarzysza, oraz kilka innych przyjacielskich maszyn, zwanych Corebot. Każda z nich posiada inne zdolności – jedna jest zwinna i przydaje się podczas eksploracji i walki, druga pomaga podczas wspinaczki lub ucieczki, a kolejna to swego rodzaju tank, który nie patyczkuje się podczas starć z wrogami. Premiera produkcji odbędzie się 13 września bieżącego roku.

Przypominamy, że produkcja przeniesie nas w przyszłość do świata, który został opanowany przez maszyny pragnące zniszczyć całą ludzkość. Jako Joule Adams postaramy się przywrócić dawny ład, a pomogą nam w tym wspomniani wcześniej mechaniczni przyjaciele. ReCore dostępne będzie w ramach programu Xbox Play Anywhere.

ReCore - nowy zwiastun gry ujawnia kolejne roboty [news zaktualizowany] - ilustracja #3