Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 9 marca 2016, 09:03

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Fallout Shelter, Football Manager Touch 2016, Injustice: Gods Among Us)

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Badland 2, Fallout Shelter, Football Manager Touch 2016, Injustice: Gods Among Us i Pako: Car Chase Simulator).

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Badland 2

Zaczynamy od wyśmienitej zręcznościówki Badland 2. Otrzymała ona sporą aktualizację, która wzbogaca kampanię o dziesięć nowych poziomów, wypełnionych morderczymi maszynami. Ponadto lista postaci wydłużyła się o dodatkowego stworka, a na mapach pojawili się kontrolowani przez sztuczną inteligencję przeciwnicy. Listę zmian zamykają poprawki błędów.

Fallout Shelter

Z kolei postapokaliptyczna strategia ekonomiczna Fallout Shelter została zaktualizowana do wersji 1.4 i jest to największa z dotychczas wypuszczonych do tej gry łatek. Patch wprowadza system craftingu i powiązane z nim pokoje. Pojawiła się także możliwość wyposażenia schronu w pomieszczenie fryzjerskie, co pozwala nam dowolnie zmieniać wygląd mieszkańców. Dodano także nowe psy i koty oraz sporo sprzętu zaczerpniętego z Fallouta 4. Ponadto ulepszono system nocy i dnia.

Football Manager Touch 2016

Bardzo ładnie rozwija się także gra Football Manager Touch 2016. Nowy patch wprowadza kilkadziesiąt poprawek silnika, interfejsu, grafiki oraz mechanizmów rozgrywki. Przede wszystkim jednak uaktualnia bazę danych na podstawie zimowego okienka transferowego.

Injustice: Gods Among Us

Już wkrótce na ekrany kin zawita film Batman v Superman i z tej okazji bijatyka Injustice: Gods Among Us otrzymała aktualizację powiązaną z tą produkcją - lista grywalnych wojowników powiększyła się o filmowe wersje Batmana, Supermana i Wonder Woman. Pojawiły się także dwa zestawy wyzwań oraz sporo nowego ekwipunku.

Pako: Car Chase Simulator

Ostatnią aktualizacją o której chcemy wspomnieć jest ta, jaką otrzymała wyśmienita gra samochodowa Pako: Car Chase Simulator. Patch wprowadził do tej produkcji trzy nowe trasy oraz cztery dodatkowe pojazdy.