Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSPCAND
Okładka Football Manager Touch 2016 (iOS)
OkładkaFootball Manager Touch 2016 (iOS)

Football Manager Touch 2016

Uproszczona edycja kolejnej odsłony bestsellerowej serii menadżerskiej, stworzona głównie z myślą o platformach przenośnych przez deweloperów ze studia Sports Interactive.

Sportowe | manager | piłka nożna | manager piłkarski | funkcje cross-platform

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Football Manager Touch 2016 Premiera

26lis2015

PC AND iOS

Gry podobne do Football Manager Touch 2016

PES Club Manager

Championship Manager: All-Stars

Cricket Captain 2016

Football Manager Touch na komputerach PC jest uproszczoną wersją Football Managera, a więc najpopularniejszej na świecie serii menadżerów piłkarskich, która pomija wiele bardziej kompleksowych mechanik rozgrywki, stawiając na szybszą zabawę. Tytuł jest nową wersją gry Football Manager 2015, która na początku roku 2015 ukazała się na tabletach wyposażonych w systemy iOS i Android. Za stworzenie gry odpowiada brytyjskie studio Sports Interactive.

Football Manager Touch pozwala nam wcielić się w menadżera wybranej drużyny piłkarskiej, walczącej w rozgrywkach ligowych jednego z 50 państw. Gra pomija większość biznesowych oraz finansowych aspektów zarządzania klubem, by gracze mogli skupić się przede wszystkim na wyborze zawodników oraz taktyce realizowanej na boisku. Ten drugi aspekt został zresztą dodatkowo rozwinięty w porównaniu do poprzedniej wersji tytułu. Poza tym zajmujemy się również transferami podopiecznych i sprzedażą najlepszych wychowanków naszego zespołu. Podczas rozgrywki mamy podgląd przebiegu każdego meczu, który symulowany jest dzięki silnikowi 3D, wykorzystywanemu także w grze Football Manager 2016.

Tytuł posiada nowy tryb Create-A-Club, pozwalający nam od podstaw zbudować własny klub. Własnoręcznie ustalamy miasto oraz kraj jego pochodzenia, barwy, a także wiele innych mniej i bardziej istotnych szczegółów. Wymarzoną drużynę prowadzimy następnie do zwycięstwa w wybranej lidze.

Warto wspomnieć, że tytuł posiada opcję przechowywania zapisanych stanów gry w chmurze. Dzięki temu rozpoczętą rozgrywkę możemy kontynuować na tablecie.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Klasyfikacja PEGI Football Manager Touch 2016

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Football Manager Touch 2016 Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Wymagania sprzętowe:
  • iPad
PC
AND
iOS