Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDiOS
Okładka Championship Manager: All-Stars (AND)

Championship Manager: All-Stars

Manager piłkarski, stworzony przez firmę Square-Enix z myślą o urządzeniach mobilnych. Zadaniem gracza jest budowa tytułowej drużyny marzeń, a ma do wyboru tysiące prawdziwych piłkarzy grających w ponad 440 drużynach.

Sportowe | manager | manager piłkarski

Okładka Championship Manager: All-Stars (AND)

data premiery gry:

20sie2015

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Championship Manager: All-Stars to wydany na Androida manager piłkarski. Produkcję opracowała firma Square Enix i gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Mechanika

Autorzy nie silili się na próby stworzenia kompletnej i realistycznej symulacji świata piłkarskiego. Gracz zostaje osadzony w roli trenera kompletującego tytułową drużynę marzeń, w skład której wejść mają najlepsi zawodnicy na planecie. Całość nastawiona jest głównie na rozgrywki wieloosobowe, więc o najlepszych sportowców musimy konkurować z innymi graczami.

Gra oferuje bogatą bazę danych, zawierającą tysiące autentycznych graczy z ponad 440 drużyn. W trakcie zabawy musimy cały czas monitorować rynek transferowy i brać udział w aukcjach, podczas których spróbujemy przebić oferty rywali.

Oczywiście, nasza aktywność nie ogranicza się do zabaw związanych z transferami. Musimy także zarządzać samą drużyną, dobierać do niej odpowiednich zawodników, przygotowywać im plany treningowe, ustawiać ogólną taktykę na mecze oraz modyfikować ją w trakcie samych rozgrywek. Konieczne jest również dbanie o nasz stadion i jego ulepszanie. Wszystko to wymaga oczywiście sprawnego zarządzania budżetem klubu, tak aby odpowiednio zbilansować przychody z wydatkami.

Tryby gry

Championship Manager: All-Stars oferuje cztery tryby zabawy. Trzy z nich przeznaczone są do rozgrywek wieloosobowych. W ich ramach możemy wziąć udział w światowej lidze w ramach długiego sezonu, spróbować sił krótkim turnieju lub przetestować swoje umiejętności w Nagłej Śmierci, gdzie kariera kończy się po trzech przegranych.

Możliwa jest także zabawa w kampanii dla pojedynczego gracza, gdzie rywalizujemy ze sztuczną inteligencją.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Gry podobne do Championship Manager: All-Stars

Wymagania wiekowe Championship Manager: All-Stars

12+

Championship Manager: All-Stars - premiera na iOS i Androidzie
Championship Manager: All-Stars - premiera na iOS i Androidzie

wiadomość25 sierpnia 2015

W usługach App Store i Google Play zadebiutowała gra Championship Manager: All-Stars, czyli najnowsza mobilna odsłona popularnej marki menadżerów piłkarskich.

iOS
AND